Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne pszichiáternek...

Hogyan lehetne pszichiáternek minden problémámat felvázolni úgy, hogy beleférjen az időbe de tudjon is róluk?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam pszichologusnál ott belement a gyerekkorba de nem volt több alkalom, viszont pszichitáternek hogy tudom minden panaszom elmondani anélkül hogy azt higgye magamra aggatom csak a bajokat?

Nem csak egy részre tagolódik, több is van egyszerre de nem tudom. Nem akarom öndiagnisztizálni magam mert azt hallottam nem szeretik, de viszont teljesen képben vagyok minden bajommal.


jan. 31. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Egy módszer, ha a kérdéseire válaszolsz és nem arra készülsz, hogy kiselőadást tarts. A pszichiátriai vizsgálat inkább a testi, neurológiai tünetekről szól, hogy időben, térben orientált vagy-e, nem vagy-e pszichotikus, milyen gyorsan gondolkodsz, a kérdésre válaszolsz vagy elkalandozik a figyelmed, ilyesmik. Nem a gyerekkorod lesz ott az érdekes.
jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az más ha abbol megmondja de lehet kérdez is majd miket tapasztalok, most azt bonyolult elmondani nem tudom hogy fejezzem ki, elég lassan összeszedetlenül beszélek. Tehát azt elmondani hogy néha kedv meg hullámvasut függően elküldök embereket a francba de amugy nem meg.összevissza beszélek olyat ami nem is teljesen érzem hogy én vagyok, na most ezt nem is kell elmondanom? Vagy észrevenni nem fogja mert élőben más vagyok
jan. 31. 17:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy azt milyem testi jelek mutatják neki hogy emberek közt nap végére elfáradok meg idegesítenek?
jan. 31. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha összeszedetlen vagy előtte, észre fogja venni. Ha van beutalód, bármi korábbi vizsgálati anyagod pszichológustól, pszichiátertől, azokat vidd magaddal. Kérdésre elmondhatod a panaszaidat, hogy miért fordultál hozzá.
jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs semmi ilyesmim csak a tény hogy több mint 10 éve jelen vannak a panaszok, csak rosszabb lett
jan. 31. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés nagyon!

Én néha írok jegyzetet, kis papírra címszavakat, hogy mit ne felejtsek el.

jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!