Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyi idő alatt naponta...

Ennyi idő alatt naponta ekkora mennyiséget szedve rászokhatok a Xanaxra?

Figyelt kérdés
Ha mától számítva 2 héten keresztül minden este 0,25 mg Xanaxot veszek be elalváshoz, akkor ennyi idő alatt rászokhatok? Lehetnek utána elvonási tünetek vagy bármi negatív hatás? Sajnos elég stresszes lesz az elkövetkező 2 hetem.

márc. 4. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Emberfuggo
márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetségesen rá, 2 hét már elég ahhoz, hogy a 15-ik napon már csak forgolódj az ágyban kezed lábad izzadjon és tiszta ideg legyél Xanax hiányában

Nem feltétlen a dózis miatt, én bármikor le tudtam tenni bármilyen gyógyszert az elmúlt években viszont keményen nyomom az alprazolámot én is más okok miatt amik nem gyógyíthatóak de igazság szerint semmit nem ér egy idő után

Jobb lenne ha levendula teát innál vagy citromfű teát a Xanax a legerősebb nyugtató, ha nem nyugtatózol akkor felesleges egyből gyógyszerezni, ki fog ott ütni a gyógynövény is

márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Xanaxot 4 éve írt fel nekem a pszichiáter Escitil mellé, míg be nem áll a gyógyszer. Mióta beállt csak ritkán, havi pár alkalommal szoktam bevenni 1 szem 0,25-ös Xanaxot, ha már végképp nem tudok elaludni.
márc. 4. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:

3.

"Mióta beállt csak ritkán, havi pár alkalommal szoktam bevenni 1 szem 0,25-ös Xanaxot, ha már végképp nem tudok elaludni.

ma 22:32"


Nem fogsz akkor hozzászokni

márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja pár alkalom nem lényeges főleg nem 0,25-ös dózisban a probléma akkor kezdődik ha már mindennap nyomod
márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!