Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már, hogy megálmodtatok...

Volt már, hogy megálmodtatok egy pillanatot, szituációt, érzést, amelyek valamikor később tényleg bekövetkeztek? Milyen reakciótok volt ezek valamelyikének átélése után?

Figyelt kérdés
Én például a szüleim válását álmodtam meg 2-3 évvel a megtörténése előtt

#álom #Jövő kapisgálása #Jedi ösztön
márc. 5. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

A csernobili katasztrófát.

Megrémült, katonaruhás emberekről álmodtam, rajtuk gázálarc volt és oxigén vezető gégecsőre is emlékszem, tehát palackból lélegezhettek. Meg vegyvédelmi ruhában is voltak emberek. Halálra voltak rémülve. Az álom időpontját nem felejtettem el sokáig. Később a TV-ből vagy rádióból tudtam meg, hogy pontosan azon az éjjelen felrobbant az erőmű.

Meg is lepődtem, meg nem is. Az utóbbit azért nem, mert életem része a telepátia. Jelentős dolgokat nyugodt állapotban megérzek.

Az unokaöcsémet halálra szoktam ijeszteni, mikor kitaláltam mire gondolt.

Több más álmom is volt ami megérzés.

Egyik éjjel szolgasorba süllyedt embereket láttam. Ez a rendszerváltás előtt volt. Utána sorra települtek ide az összeszerelő üzemek. Sajnos jó volt a megérzésem ismét.

márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt rá eset, hogy előre megálmodtam én is valamit de már nem emlékszem mit

Annyi biztos, hogy amikor az megtörtént igencsak alaposan meglepődtem mert egyből beugrott az előtte lévő álom

Lehetetlen volt az, hogy megálmodjama előre a szituációt mégis megálmodtam előre és meg is történt saját magától nem sokkal rá

Jó kérdés ez csak véletlen volt vagy nem

márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Igen, haláleseteket pár héttel, hónappal, évvel előtte.

Mindegyik beigazolódott, de más szituációk is.

márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szomszéd lány szülését. Azt álmodtam, hogy az ablak alatt sétál, tolja a babakocsit. Délután telefonált az anyja, hogy megvan a baba.
márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt még ilyen soha.

["#Jedi ösztön"??🤣]

márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy iskolai sakkveeseny eredmènyeit. De ami furcsa volt mikor àlmodtam az àlmomba szereplõ emberek közül mèg akkor senkit se ismertem ès akkoriba sakkversenyeken sem vettem rèszt. Aztàn eltelt 2-3 èv ès àlmaimba szereplôkkel megismerkedtem. Ès versenyre is eljutottam. Azt jött a dezsavu es egybe fèlelmetes èrzès a pàr èvvel koràbbi àlmom minden mozanata szòròl szòra megtörtènt.
márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!