Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok már úgy, hogy felkeln...

Voltatok már úgy, hogy felkelni sem akartatok?

Figyelt kérdés
Tehát annyira tönkrement az életetek, hogy abban reménykedtetek, hogy egyszer csak nem keltek fel. Egyszer amikor rászántam magam a gyógyszeres öngyilkosságra pont telefonon hívtak. Sajnos azóta nem tudtam eljutni arra a pontra, hogy megtegyem. De reggelente nem bírok felkelni az életem egy rémálom.
márc. 6. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Miert erzed ezt, mit ertesz az alatt,hogy tönkre ment az eleted?

Van csaladod, lakhelyed, munkahelyed, barataid, haziallatod? Esetleg szerelmi csalodas ert? Tartos, talan gyogyithatatlan betegseged van?

márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs munkahelyem. Negyven éves vagyok, kapcsolatom sincs. betegségeim vannak krónikus de élni lehet vele.
márc. 6. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Fiatal vagy, elötted az elet. Lehet meg parkapcsolatod, sajat csaladod is.

Munkahelyet pedig keress! Miböl elsz ha nincs beveteled?

Egy uj munkahely remek lehetöseg, hogy lekösse a mindennapjaidat. Az uj közeg, az uj emberek, kollegak akiket megismersz.

Van hobbid? Szabadidödben mit csinalsz szivesen? Fejleszd magad, tanulj barmit ami erdekel. Iratkozz be egy tanfolyamra, vagy probalj ki egy uj sportot.

De mit ertessz az alatt,hogy tönkre ment az eleted? Erre nem valaszoltal.

márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
van aki segít így élek meg. Elszúrtam sok mindent, ha nem döntök rosszul most nagyon jó életem lehetne.
márc. 6. 12:01
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon sokszor nem bírtam felkelni a depressziótol.
márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
37%

Nagyon jók az eddigi válaszok, csak az van, hogy aki nem tud felkelni és túl van egy öngyilkossági kísérleten is, az gondolni sem tud arra, hogy helytálljon egy munkahelyen. Vagy hogy fejlessze magát. Nagyon megváltozik a gondolkodás ilyen állapotban - nem képes az egyén ennyire nyilvánvaló, logikus lépéseket tenni.

Kérdező: keress egy pszichológust (sokan vállalják már online is), aki segít helyretenni az érzelemvilágodat. Utána mehet a többi; de ez most nagyon visszavet abban, hogy jó életed legyen.

márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 6-os valaszolo, gondolom te voltal az aki lepontozott. De semmi rosszat nem irtam a valaszommal, csupan csak erdeklödtem, kerdeztem es probaltam megerteni a kerdezöt / illetve az olyan embereket akiknek barmilyen hasonolo dolog megfordul a fejükben. Nem itelem el, akarhogy is dönt, a sajat elete, csupan -megegyszer irom- probalom megerteni miert juthat valaki erre a döntesre, hogy akar az öngyilkossag gondolata is megfogalmazodjon benne.
márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Úgy jutottam ide, hogy rossz döntést hoztam tanulmányaimmal, magánélettel kapcsolatban, egészségügyi gondok. Plusz egy rettenetes rossz közegben nőttem fel ahol mindig lehúztak, soha egy pozitív szót nem kaptam.Na így jutsz el oda, hogy a sok traumától már örülnél annak ha nem kellene többet szenvedned.
márc. 6. 16:02
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
A szenvedésről tudnék én is mesélni bőven mivel közel 10 éve bipoláris zavarban szenvedek ami egy pokol. Sokszor meghalnék csak nem merem megtenni.
márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Nálam tragikusabb sorsot én nem láttam olyan embert,aki hasonlót átélt volna.

Mindennap úgy kelek,hogy minek,nem látom egy napnak sem az értelmét.Az tesz csak boldoggá,amikor este lefekhetek.

Nekem nem kell bemutatnod,Kérdező!

márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!