Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl indulatos vagyok, mit...

Túl indulatos vagyok, mit lehetne ezzel tenni? 21/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan problémám van, hogy sajnos iszonyatosan hamar felkapom a vizet. Volt már, hogy kis dolog miatt elkezdtem a legkedvesebb embereket nagyon durva módon gyalázni, nem tudom kontrollálni magam, aztán mindig lelkiismeret furdalásom van, ami jogos.

Sajnos nem csak emberek ellen, hanem van, amikor tárgyakat dobálok földhöz, és egyéb kárt okozó dologokat művelek.


Köszönöm a válaszokat!



márc. 6. 18:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a legkedvesebb emberek tesznek olyan dolgot, amely nem tetszik, vagy félreértem, és abból van a vita! Csak úgy nem.
márc. 6. 19:00
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Mielőtt valamit csinálsz,számolj el magadban 10 ig.
márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Max félóra képernyő, és annyi mozgás a szabadban, amennyi belefér. Kertészkedés, fűnyírás, favágás és sport .
márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Indulatkezelés.
márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod kezelni az indulataitad, keress fel szakembert. Kezeletlenül ez tönkreteheti a magánéltedet, akár bűncselekményt is elkövethetsz ilyen állapotban (rongálás, garázdaság, testi sértés).
márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!