Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs pánikroham- jó helyen...

Nincs pánikroham- jó helyen vagyok. Van pánik- rossz helyen vagyok. Hogy is van ez? Minden Isten kezében lenne?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, nagyjából 20 éves korom óta pánikbeteg.

Valahányszor váltottam egyetemet, munkahelyet, párkapcsolatot, ez a kettősség megmutatkozott. Nektek tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Most itt nem az elkerülő hozzáállásra gondolok



márc. 7. 14:09
 1/2 A kérdező kommentje:
A szorongást is még ehhez kapcsolnám, az kimaradt
márc. 7. 14:10
 2/2 anonim válasza:

Igen. Sajnos, mikor felgyűlik a sok rossz, és nincs kimondva, akkor egyszercsak jön a pánik.

Chaplin filmeken szerepelt egyszer egy nő, akit arcon dobtak tortával, és csak befelé kapkodta a levegőt. No, ehhez is tudnám hasonlítani a pánikot. Nincs kimenete a levegőnek. A szorongás is ott van, a félelem az egyedülléttől.

Szerintem inkább a

legbelül magányos embereket

sújtja ez az Isten átka betegség(? . Bár inkább szerintem egy természetes jel, hogy túlhajtottad magad, és régóta vagy magányos.

márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!