Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor lehet valakinek pánikroh...

Mikor lehet valakinek pánikrohama, és mi történik ilyenkor az illetővel?

Figyelt kérdés
Nekem még szerencsére nem volt, és remélem nem is lesz, de kíváncsi vagyok, hogy milyen is pontosan, akinek esetleg volt, le tudná írni?
febr. 28. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
ez változó, egyénenként eltérő, hogy mi az ami kiváltja, nekem eddig talán 3-4 alkalommal volt, nálam mindig a hirtelen környezetváltozás, magány és hatalmas elvárások és olyan helyzetek kombinációja hozza ki ahol bizony nem lehet elszúrni dolgokat, vagyis úgy érzem ha elrontom akkor világvége, na ez kb olyan volt hogy egyre gyorsabban vettem a levegőt, remegtem, egy folyamatos nyomást éreztem a mellkasomban, a fejemben úgy általánosságban és aztán rájöttem ha nagyon gyorsan nem hagyom abba akkor el fogok ájulni, szal bekúsztam a szobámba és felfeküdtem az ágyra, ta-da
febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul érzed magad, ver a víz, fázol, remegsz, olyan érzésed van mindjárt meghalsz.

Azt hogy mi váltja ki, a fene tudja. Nekem kb a semmiből jött mindig. Aztán úgy el is múlt, sok ideig nem volt. A stressz előhozhatja.

febr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!