Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiám miatt alkohol...

Szociális fóbiám miatt alkoholista lettem. Mi a megoldás ?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagyok otthon akkor egyáltalán nem kívánom a piát és nem hiányzik. Nem is iszok egyedül. Viszont ,ha társaságba kell mennem akkor előtt innom kell ahhoz,hogy ne szorongjak és ne legyek zavarba emberek közt. Nem is tudok olyan helyen dolgozni ahol többen vannak. Szedek antideprenszánst,de nem érzem hogy segítene. Csak a pia segít.
márc. 7. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Például nem iszol antidepresszánsra mikor rá van írva hogy tilos

Aztán visszamész az orvoshoz és változtattok a gyógyszeren

márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
92%

A pia nem segít. Az alkohol a lehető legrosszabb, sokat ígér,

azt hiszed érted van, végül mindent elvesz, az életedet is. Sürgősen hagyd abba!!!

A párom is beleesett ebbe a hibába, szintén alkohollal kezelte az olyasmi problémáit, mint a tied. Én, miután már nem tudtam elviselni, elküldtem, otthonról. Kicsit gondolkodott, hogy tényleg feldobja az egész családját vagy szembenéz a problémáival és VALÓDI megoldást keres. Így döntött és több hónapnyi pszichológus, pszichiátriai terápia és antidepresszáns szedése lassacskán segített neki, nagyon lassan, de el sem hiszem mennyivel jobban van, ég és föld a különbség.

Hidd el te is rendbe tudod szedni magad, de nem csak az antidepi kell, hanem bizony a terápia is és az alkoholt felejtsd el!!

márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha innod kell ahhoz,h társaságba tudj menni, akkor nagyon zar lehet az a társaság. Én nem innák azért, h másvalakinek megfeleljek.
márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem vagy társasági ember, akkor meg minek erőlteted?

Először ezt kéne belátnod, hogy vannak ilyen emberek meg vannak olyanok.

Persze ez IS egy társadalmi elvárás, meg nyomás, hogy jajj hát mit szégyellősködsz, mennyél éljél bulizzál, kocsmázzál minden péntek, szombat este. Ha nem a kocsmába ülsz péntek este a "HAVEROKKAL" akkor te egy senki vagy érted? Egy antiszociális NULLA! (A társadalmi normák szerint.)

Na azért iszol barátom!! Mert még nem léptél át, és köptél egy jó nagyot a társadalom véleményére!! Egy időben én is ezt toltam, ha nem mentem a "HAVEROKKAL" ki akkor úgy szorongtam itthon mintha nyomna össze a fal, mert JAJJ EGY SENKI VAGYOK, HA NEM ÚGY ÉLEK MINT A TÖBBI NYOMORULT, AKIK UGYANÚGY NYOMORULTAK CSAK KÉPMUTATÓAK ÉS TUDJÁK JÁTSZANI AZ ÁSZT.

Kedves barátom! Te nem ezt a lapot kaptad! TE neked azt a lapot osztották hogy ne menj az ilyen okádék helyekre, játszani az agyad, és ne menj az ilyen semmire kellő részeges emberek közé! Remélem ez a komment kicsit, iránymutató lesz! Mert nagyon rossz irányba tartasz!!

márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

JAJJ EGY SENKI VAGYOK, HA NEM ÚGY ÉLEK MINT A TÖBBI, "


ilyet már én is éreztem .

márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!