Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyi terápia, hirtelen...

Tündérhegyi terápia, hirtelen vége utókezelési segítség nélkül nem káros?

Figyelt kérdés
A klinikai pszichológus akihez az egyetemen mentem, nagyon furcsának találja ahogy végetért a kb 3-4 hónapos kezelésem, mindenféle utókezelés nélkül, ötletet se adtak hova érdemes menni.

márc. 8. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Jó kis hely lehet, édes istenemxD
márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem kerültem be annak idején Tündérhegyre. Nagyon rossz érzésem volt, így időben otthagytam őket - még csírájában.


Mi lenne most velem?

márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Én voltam szombati felvételin. Fel is vettek rögtön. De már ott konkrétan éreztem a csávón - a pszichológuson, aki interjúztatott -, hogy nem okés. Szerintem ha beköltözöm, kb második héten megfektet......


Úgyhogy, azt hiszem, nem sok jót ígér ez a hely, de azért csodálkozom, hogy így elengedtek.

márc. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem valami vénasszony interjúztatott, de én ilyen érzéketlen, bunkó átlagemberrel is ritkán találkozom, nemhogy szakemberrel... Ott bőgtem az interjún, úgy megalázott. Nem mentem oda én se, brrr...
márc. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igy van. Mindenkinek adtak utmutatot, merre tovabb egyeni vagy csoportterapiara. Illetve ahogy kozeledsz a vege fele,jo esetben mar keszitenek fel a lezarasra - bar ezt nem tudom garantalni minden terapeuta eseten, tenyleg vannak ott fura alakok is.
márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem több KLINIKAIpszichológus ismerősöm mondta, hogy nem normális ilyen szempontból ami ott megy.
márc. 20. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Jol van, ne kiabalj :)

(Viccelek)


Amikor en voltam, akkor az volt, amit leirtam. Ennyit tudok.

En se mentem utana egybol terapiara, csak kesobb, de ez mar nem a Tunderhegyen mult.

márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!