Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisként, erős szorongáss...

Bipolárisként, erős szorongással lehet gyógyszerek nélkül élni?

Figyelt kérdés

Nem fogom szedni,mert igaz hogy nagyon szorongok,de a bipoláris az nem igaz!Csak sima depresszióm van.Tudom,mert semmi se változik(gyógyszereket nem szedem)mindig csak depressziós vagyok.de ennyi

Olyan szinten zombivá tesz hogy elveszi a teljes énem.Ez az oka hogy nem kérek belőle.Csak sajnos akadályba ütköztem mostanába.Mégpedig úgy érzem zuhanok vissza a mély depresszióba,ami az a szint hogy felöltözni,megfésülködni felkelni stb nehéz.nem tudom mit tegyek.Járok pszichiáterhez,de nem akarom hogy megtudja hogy így vagyok mert tuti kórházba kötnék ki.és ezt nem akarom:( valakinek valami ötlet?



márc. 9. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Egyrészt az antidepresszáns nem okoz zombisagot hanem ellenkezőleg, feldob egy kicsit felpörget

A pszichiátriára nem zárnak be csak olyan embereket akik veszélyesek

Ha van egy minimalis eszed elmész és kezelteted magad de ha szenvedni akarsz a te bajod

márc. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi eszed van. Én kb 10 éve bipoláris vagyok de gyógyszerek nélkül ezzel nem lehet együttélni.
márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Majd egy mániás szakasz alatt majd mentő visz el akkor talán jobb lesz? Nincs betegség tudatod. Magad miatt kezdj el törődni a mentális egészségeddel.
márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!