Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek miért zavaros még...

Szerintetek miért zavaros még mindig a gondolkodásom?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm megkínál Thc-p tartalmu gumicokorral, amitől annyira rosszul lettem hogy bekerültem a sürgősségire. Beszélni nem tudtam, teljesen magamon kívüli állapotban voltam, azt hittem ott fogok meghallni. A szivem nagyon hevesen vert, kaptam frontint rá meg valami infúziót. Vettek vért is de abból nem derült ki hogy thc-p miatt lettem rosszul,de el sem tudtam nekik mondani mert a beszéd sem ment.Azt mondták hogy pánikrohamom van.A szivverésem már azóta stabil de a fejem még mindig nagyon zavaros, ez már 3. napja. Szerintetek el fog múlni vagy ez örök? Menjek vissza? 24\L

márc. 10. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván még mindig szorongsz. Teljesen egyéni, hogy ez elmúlik-e magától vagy gyógyszert kell rá szedned.
márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny vagy, a THC miatt borítékolható több hónapra/évre visszamaradó f@sza kis pánikroham!
márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hülyéskedek, a labilis idegrendszerre gyakorolt THC hónapokig, évekig fennmaradó pánikrohamot eredményezHET!
márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológusnak, pszichiáternek, lelki segítőnek!
márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!