Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek levihetik ennyire a...

Ezek levihetik ennyire a vérnyomást?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fél hónapja szedek reggelente negyed szem concort meg 2 napja fél szem esticil antidepresszánst meg egy szem 0,25-ös frontint az antidepivel egyszerre.

Pár napja vettem észre, hogy a vérnyomásom lent van.

107/56

113/57

112/53

Kb így alakulnak

Ez nem baj?

Kicsit fáj a fejem tőle meg szédelgek egy kis fejzúgásom is van, de annyira nagyon nem vészesek.

Hogyan lehetne ezt egy kicsit felpumpálni?

Inni iszok rendesen, az étkezéseim az utóbbi időben elég elhanyagoltak a sok stressz miatt ami ért.

Sportolni sportolok, de mostanában az is le korlátozódott.



márc. 10. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Igyál kávét + energiaitalt.
márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is alacsony 90/58 körül , napi 3 szor mérem.

Nem szedek semmit és mégis.

Ezért szoktam kávét inni, 4-5 kávé után 110/80 és akkor jobban vagyok.

Az orvos szerint nem kell aggódnom.

márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De kávét meg nem ihatok mert pont a pulzusom miatt kell a gyógyszer mert hamar bepörög a szorongás miatt sajnos. :/
márc. 10. 15:54
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha orvos mondta, hogy nem kell miatta aggódni akkor oksi. Úgyis csak ideiglenes az állapotom amíg be áll az antidepi. Aztán elhagyhatom a pulzuscsökkentőt. :)
márc. 10. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!