Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szed valaki Brintellix-et?...

Szed valaki Brintellix-et? Milyen tapasztalataitok vannak vele?

Figyelt kérdés
Depresszióra és szorongásra kapom, 11 napja szedem. Nektek segített?
márc. 10. 20:13
 1/1 anonim válasza:
38%
Én 4 napja szedek 10 mg Brintellixet depresszió/szorongásra. Az első nap nagyon pozitív volt, meg is lepődtem. Szorongás nélkül tudtam beszélgetni, egy fajta nyugodtság érzése jellemezte a napomat, kezdtem örülni, hogy végre egy AD, ami kifejezetten hatásos. Nem tudom, hogy placebo hatás lehetett e, de az azóta eltelt 3 napban ismét nem érzek sok pozitív változást. Igaz, ez még nagyon kevés tapasztalat. Várd ki te is az egy hónapot. (Interneten keresgélve sajnos ellentmondásosak a tapasztalatok, valaki isteníti, valaki kritizálja ezt a gyógyszert. Az biztos, hogy a többihez képest szerencsére kevés mellékhatása van.)
márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!