Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normàlis ez a pszicho...

Mennyire normàlis ez a pszichológus részéről?

Figyelt kérdés
Elég rossz passzban volt és mondta is.Szinte többet brszélt ő megtapasztalàsokról mint én.Úgy mentem àt a témàba ami engem érintett,érdekelt.Kb.35 percig nem arrol volt szo.Nem mondom amiket mondott akkor az nem felhasznalhato,de jobban levagott egy elmelkedest,eszmrcseret onmagaval es orult mire jott ra en meg voltam a kozonseg.Amiket kerdeztem jol kianalizalta,jo valaszt is kaptam meg egy ora helyett 1 ora 20 percet maradtam es ez volt tobbszor hogy tovabb eltartott es tovabb maradtam.Ez viszont ahogy a mai beszelgetes folyt le eloszor volt igy.Mintha en hallgattam volna ot.Rolam kb.fel ora szo esett ha volt annyi mert vissza- visszatert az o mondanivalojahoz.Amugy o eleg kozvetlen legkort alakit ki a pacienseivel.Ma el is sirta magat.Azert kicsit furcsa hogy a paciens elott szetesett allapotba mutatja magat.En meg még fizetek is érte.Egyebkent jo tudasa van,megtalal,osszekapcsol dolgokat.Egyedul ez a mai alkalom sikerult igy.Volt hogy ugy inditotta a beszelgetest hogy elmeselte egy rovid sztorijat altalaban azert hogy tanuljak belole meg pszichologiailag kianalizalva de abbol kifolyolag vagy azutan ratertunk arra amiert odajarok.Ha ilyen allapotba volt es atadta magat ennek jobb lett volna ha atteszi az idopontot.Igy akkor se viselkedett amikor egy kozeli baratnoje meghalt es az azt kovetkezo napokban voltam terapian.
márc. 11. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez nagyon gáz szerintem, egyáltalán nem professzionális.
márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Az, hogy sokat beszél (de végül is veled is foglalkozik) normális. Engem kirázott anno a pszichiáterem érdektelensége, szótlansága. Főleg úgy, hogy harapófogóval kellett belőle kiszednem bármit is, de ez most mellékes.


Ő közvetlen, ami nem baj. Viszont, hogy előtted sírta el magát, kicsit aggasztó. Nem mondom, hogy ne bízz benne, ő is ember. Ha érzed magadon, hogy úgy általában segít neked, akkor tekintsd a mostani alkalmat tárgytalannak, azaz nem gond.

márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Gáz, váltsál másikra!
márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es igen azt teszem ettol most eltekintek Az a gond ma javareszt rola volt szo...es ha nem terelem at lehet egesz ido alatt rola lett volna szo.Amufy viszont majdnem egy eve turelmesen hallgatja a dolgaimat,jol eltud csipni dolgokat,megtalalja a problema gyokeret Az hogy beszel sajat tapasztalatairol nem is gond mert altalaban a pszichologusok hoznak fel sajat peldakat vagy peldakat a praxisukbol a terapiakon.Bar annak megkell hogy legyen a kerete.Ma ez tulment azon.
márc. 11. 20:34
 5/7 A kérdező kommentje:
3.igen valamilyen szinten az...ez most igy alakult ezen most tullendulok de remelem nem ismetlodik.
márc. 11. 21:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmeselte egy gyerekkori szexualis abuzusat,lehet nem kellett volna...
márc. 13. 08:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam azota nala megint.Most minden ok volt mint regen.Multkor az tulzas volt amiket mondott meg ahogy alakult az egesz.Jobb lett volna ha akkor lemondja,atteszi az idopontot.Nekem azokat a dolgokat nehez volt hallani meg a sajat gondjaim ami miatt odajarok,fizetem a foglalkozasokat hatterbe szorultak.Es ez nem barati beszelgetes.Az meg foleg furcsa volt hogy en fizetek o meg meseli a sajat gondjait.De tul vagyok rajta.Ami pozitiv,mellette szol hogy tudok vele haladni
márc. 29. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!