Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még aki nem találja a...

Van még aki nem találja a motivációt hogy kapcsolatot alakítson ki az ellenkező nemmel?

Figyelt kérdés
Egy kezemen megtudnám számolni hogy az elmúlt 8 évben mennyiszer próbálkoztam, egyszerűen már 14 évesen sem érdekelt, akkor kezdtem igazán depresszióba csúszni. Nálam ilyen ocd, szorongás, depresszió együttes van. De nem szociálisan szorongok mert nincs gondom a szocializációval, csak nem szeretek sokáig társaságban lenni. Mindig is magamnak való voltam. 23f
márc. 13. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
"nem szeretek sokáig társaságban lenni. Mindig is magamnak való voltam" Akkor mi a gondod? Rád akaszkodnak a csajok, hiába vagy undok velük? Nincs zár az ajtodon? Szoval?
márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mostanság a kretén válaszok hete van? Egyébként kissé aggódom hogy ki maradok e valamiből ami bepótolhatatlan vagy ilyesmi.
márc. 13. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
2. Válaszod elsö mondata után azt hiszem egyetlen helyes válasz, hogy überbunko!
márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen, én is csak a saját nememmel való kapcsolatok kialakítására találok motivációt. Tartózkodom a "nő" nevű állatfaj egyedeitől.


30fm

márc. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Én már lemondtam a jó csaj megtalálásáról. Élem az életem magányosan. 31/F
márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen egyetértek a 4-es válaszolóval.

Ha nem is tartom őket "állatfajnak",de részemre semmit nem jelentenek. Még mint munkatárs sem.


F / M

márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
F/M: fura manusz?
márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!