Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 30 évesen késő elkezdeni ÉLNI?

30 évesen késő elkezdeni ÉLNI?

Figyelt kérdés
Egész életemben a szorongás miatt egyfajta elszigetelt buborekban éltem. Voltak élményeim,nem arról van szó,de mintha sose lettem volna ott igazán...most leszek idén 30. Valami pozitív változás kezdődött bennem szorongások terén. Mintha végre eletemben először tényleg élnék...de lehet elkéstem ezzel?
márc. 15. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
35 évesen kezdtem "élni" 36 évesen lettem szülő, most boldog vagyok és egy 16 éves kamasz szülője. Úgy érzem, kerek az életem és elégedett vagyok azzal amit kaptam /elertem. Hajrá!
márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem most kezdesz el élni akkor mikor? Sosem késő
márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Én 32 vagyok és szintén csak elvegetáltam az eddigi életemet. Depresszió és egyéb dolgok miatt sehol sem tartok. Sehova sem jutottam el, unalmas semmilyen az életem, párom sincs, a regényeimet sem írtam meg stb. Most kezdtem el azon gondolkodni, hogy nem így akarom leélni az életemet. Most éppen a szakdogámat írom, hogy befejezzem az egyetemet, közben dolgozom. Most apró lépéseket próbálok tenni. Apró kirándulások bevállalása egyedül, szeretném a siklóernyőzést kipróbálni stb. Pl. azért nem voltam kb. Sehol, mert nem tudtam kivel menni, de most ezért akkor sehova se menjek soha? Akkor muszáj egyedül. Hátha közben megismerek új barátokat, (esetleg egy aranyos, rendes férfit is) és legalább lesz miről beszélgetnem, mert jelenleg csak a macskáimról tudok, nem kollégákkal meg a munkáról esetleg, de az meg olyan munka, hogy nem illik róla annyira. Szóval kitartást neked is, nem vagyunk ezzel egyedül. Igazából elkésve sem.
márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sosem késő. Rajta, mire vársz.
márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26rvrsen vagyok ebben..
márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ☺️


5# megnéztem,aranyos volt

márc. 24. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!