Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusnál a hogy van...

Pszichológusnál a hogy van kérdésre hogy válaszolsz?

Figyelt kérdés
Bocs ha hülye kérdés.. mindig az az első kérdése, hogy hogy vagyok. Fizikailag jól vagyok, lelkileg nem annyira, és sosem tudom mit válaszoljak erre? Jól vagyok köszönöm? Vagy egyből soroljam a problémákat? De az meg olyan fura, egyből rázúdítani mindent.. Általában azt szoktam mondani egyébként, hogy jól köszönöm, és utána kérdez valamit a problémámmal kapcsolatban, akkor kezdek el arra válaszolni, csak nem tudom hogy ez így oké vagy nem.. Lehet hogy túlgondolom, csak valahogy azt válaszolni erre egy pszichológusnak, hogy "jól köszönöm" olyan fura, hisz egy rakás problémám van, de egyből a problémákkal nyitni is fura lenne.. ti mit szoktatok válaszolni?
márc. 15. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, a pszichológus egy szakember aki azért van hogy segítsen neked!

Ha legközelebb ilyen van, ne ilyeneket válaszolj, mert te is tudod hogy ez nem így van, hanem mondd el őszintén a problémáidat neki, utána fog tudni segíteni. Nem jókedvében tesz fel ilyen kérdéseket!

márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
32%

Én azt mondanám rá, hogy "jól... bővebben? s..rul" :D Én ilyen poénos vagyok, de amúgy általában irtóra depiben vagyok (nem divatból).. de hát most sírjak?

Utána ugyanoda lyukadnátok ki, hogy elkezd kérdezgetni.

márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy mondtam jól köszönöm, most ez nyomaszt éppen aztán mentünk tovább. Altalában az aktuellek megbeszélése után visszatértünk az alap problémámra.
márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egy-két kivétellel én is mindig annyit mondok, hogy "jól, köszönöm". Én ezt a kérdést úgy szoktam megválaszolni, hogy magamhoz képest. Mivel terápiára van szükségem ugye, ő is tudja, hogy nem vagyok jól. Így, ha valami tényleg olyan dolog történt ami a szokásos állapotomhoz képest is lehúzott, akkor mondom, hogy nem jól.

Bennem még az szokott lenni, hogy ilyenkor sokszor visszakérdeznék, de ő meg úgysem válaszolhatna őszintén.

márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
márc. 18. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!