Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ágyi poloskák után általában...

Ágyi poloskák után általában mennyi idő mire megnyugszik az ember lelkileg?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy akinél nagyon elszaporodott ágyi poloska invázió volt annak mikor nyugodott meg a lelke ha sikeres volt az irtás? Jelenleg a 2.irtásnál tartunk, pár hét és jön a 3. (először nem volt változás sőt több lett mint volt de 2.nál érezhető) és jelentősen csökkent a számuk de még vannak azért és nálam is voltak (de eddig nem tapasztaltam csípést mint anyámék) pedig előtte nem de nem szaporodtak el csak áthurcoltam néhányat de nem lett fertőzött terület szerencsére (ezt az irtó is megerősítette). De egy-két példány jelenléte (főleg az ágyamban) elég volt kisebb pánik rohamhoz és ahhoz, hogy az éjszakai sötétben alvást kiiktassam amíg ez tart és még utána se biztos, hogy nyugodtan fogok tudni aludni az ágyamban főleg sötétben...Úgy érzem az egyetlen megoldás ha elköltözök de ott a tudat, hogy mi van ha oda is áthurcolok akár csak egyet véletlen annak ellenére, hogy mindent átnéznék amit vinnék vagy magamon is ha nem vinnék cuccokat az új lakásban vagy maga az új lakásban vannak, voltak ha voltak korábban inkább más lakást néznék, de a tudat...Meg még elköltözni nem szeretnék, főleg mert terveim voltak a saját szobámmal mint kifestét új színre, új bútorok, dekorációk...de ha tényleg csak a költözés a megoldás a nyugodt életre...Lehet soha többet nem fogok megnyugodni még ha irtás sikeres volt és egy darabot se láttam azóta mondjuk 1 év elteltével? Ki hogyan tette magát túl a dolgon? Túl lehet egyáltalán? Mi van ha nem lesz sikeres az irtás, örökre velünk maradnak? Mi va ha csak egyet is látunk az összes irtás után? Tényleg megdöglik az összes egytől egyig? Azért bevallom mióta befújták azóta lassaban mozognak, meglehet fogni őket, leesnek a falról, találtunk döglötteket amiket korábba nem, szóval mintha a haláltusájukat járnák de azért voltak elevenek is. Mióta van ez azóta ha látom az ágyi poloska nevet akaratlanul is megrezzenek, körbe nézek, nehogy bevonzzam őket ahogy látam a nevüket...Aki átvészelte, kérem írja le hogyan alakult a mentális állapota ha javult ha nem javult is. Előre is köszönöm a válaszokat.

márc. 16. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
76 nap és 4 óra
márc. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ingatlanban éltek?
márc. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én majd privátban szívesen leírom, ha írsz. Most nincs időm megírni hosszan. A lényeg, hogy extrém bogárfóbiával is elmúlt a szorongás nagyjából, pár hónap után rendesen tudtam már aludni is. Viszont pl a szelektálás, takarítás az megmaradt (bár a bogarak előtt is megvolt, csak most extrémebb). A bútorokat is heti 1x-2x elhúzom mindenhol, hogy kitakarítsak.
márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!