Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam fel lelkileg,...

Hogyan dolgozzam fel lelkileg, hogy lassan 30 vagyok, és nem értem el semmit, illetve még élni sem éltem?

Figyelt kérdés

nov. 21. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit feldolgozni. Kezdjél el élni. 30 évesen még nem maradtál le sok mindenről.
nov. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az amit el szeretnél érni és még nem sikerült?
nov. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is vagyok 26 éves fiukent , bár engem annyira nem zavar
nov. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet feldolgozni, mert még csak 30 vagy, így a feldolgozás a beletörődés lenne.


Szerencsére minden helyzetre van ember. Ha nincsenek barátaid, akkor barátkozz olyannal akinek szintén nincsenek. Kezdjetek el egy hobbit, csatlakozzatok egy csoporthoz a hobbival kapcsolatban, és máris nem lesz időd erre gondolni.

Ha szociális szorongásod van, akkor nem vagy egyszerű helyzetben, de tényleg igaz hogy soha nem vagy egyedül még ebben sem, hiszen ha így van már csak itt ketten vagyunk.

nov. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!