Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet már első használat után...

Lehet már első használat után ráfüggtem a bogyóra?

Figyelt kérdés

Egy negyeddel kezdtem és utána 20 perccel nár hatott is. Előszor csak annyit látok hogy ülök az ágyon és az ajtó 90 fokot elcsúszott, na itt már tudtam hogy innen már minden gyorsan jön😃. Barátommal csináltuk amugy o mar be volt latyózva amikor nekem elkezdett hatni. Közbe ment a techno persze. Felálltam és elkezdtem a zene ütemére táncolni aztán már nagyon gyorsan utott. Le kellett ülnom mert megcsapott a hirtelen jo erzes es ugye ez eddig szamomrara nem ismert nagyon jo es nagyon furcsa erzes volt. Mint a vilag legjobb erzese. A baratommal megjobban szerelmesek voltunk egymasba, egyutt tancoltunk es csokoloztunk. Sokkal jobban szerettem mint jozanul. Es leirhatatlan erzes...

minden jo erzest 100x felerositett. aztan 2 ora múlva bevettem egy masik negyedet es elkezdtem jobban porogni. Semmi fájdalmam nem volt. Nem ereztem lelki fajdalmat amit amugy mindig. Nem szurt a szurt a szivem. Normálisan és nagyon tisztán kaptam levegőt. Minden szétfolyt, minden érzés, minden gondolat. De közben megis tudatában voltam mindennel ami történt. Tudatomnál voiltam, de az érzéseimet nagyon becsavarta és nagyon jó érzés volt. Az érintés, az ivás, minden, minden masabb és jobb volt. Az állkapcsom remegett ha nem figyeltem rá, és kattogott.

0.55-kor vettem be az elso negyedet es 2.55kor a masikat.

Olyan 5 ora korul amikor mar elkezdtunk lenyugodni de meg bennunk volt a hatas, 1.5 oran keresztül folyamatosan beszeltem. Aztán 7 korul elaludtunk es 11 utan keltunk. Masnap depisek es lehangoltak voltunk de mára teljesen elmult


igazából mindig is erre az érzésre vágytam, eddig ürességet éreztem, világfájdalmat, akkor pedig minden jo erzest tisztan es intenziven ereztem

mar most vagyok a kovetkezo alkalomra...ugy erzem nincs megallas mert erre mar amugy is regota vagytam...hogyan tudnam kontrollalni es normalisan kezelni a felbecsülhetetlen erzest?


márc. 16. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rá kellene jönnöd, mitől van állandóan világfájdalmad és dolgozni azon, hogy ne legyen, hogy józanul is meg tudd élni a jó érzéseket. Csak hát ugye, a bogyót bevenni egyszerűbb... Majd rászoksz, egyre több kell belőle, és jól tönkrevágod magad.
márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen bogyó??
márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor még nagyobb lesz a világfájdalmad tőle,jusson eszedbe: vagy abba hagyod vagy minden felborul a lelki világodban úgy,hogy padlón maradsz.

Egyre kevesebb lesz a "jó" érzés.

Amit másnap éreztél az életed része lesz.

Évekbe telt mire letettem.


Megszenvedtem az illúzióért,de büszke vagyok magamra.

márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és első használat után már kötödni kezdtem
márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
amint 😃 van a kerdesben tudom nem komoly lesz a leiras vegig sem olvasom
márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!