Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 20 év minden napos marihuána...

20 év minden napos marihuána használat felhagyásának van valamilyen elvonása?

Figyelt kérdés
ha az ember mondjuk mindennap fogyasztott tényleg,és egyik pillanatról a másikra kéne

#marihuána felhagyása
jan. 1. 20:09
 1/7 anonim válasza:
22%
Delírium tremens
jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha 20 évig mindennap tolná az illető, akkor nem élne már
jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem Snoop Dog tolja 20 éve.... 🤔
jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van igen, de emberfüggő kinél mi és hogyan csapódik le. Jellemző hogy nehezen tud elaludni az ember, vagy bármit csinál ott lesz benne mennyivel jobb lenne kicsit beszívva ugyanaz a tevékenység.

(én is kb 20 éve szívok (viszont nem minden nap) nekem van olyan is hogy hónapokig kb semmi)

A lényege szerintem az hogy belső gyakorlatokkal (pl meditációval) el kell engedni az egészet. Nem ezen gondolkodni. Az első pár hét biztos húzós lesz, de pl én már ilyen 3-4 hét full teljes kihagyás után rendbe szoktam jönni. Viszont csodát se kell várni. Fűvel és fű nélkül ez 2 különböző üzemmód. Nélküle másképp éli meg az ember az életet, és ezt így kell elfogadni.

jan. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de pozitivabb a változás vagy sem?
jan. 2. 06:38
 6/7 A kérdező kommentje:
most nézem itt meg már snoop doogoznak😂kur.va média
jan. 2. 06:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát figyu vannak pozitív oldalai igen, de a fű által szerzett élmények meg nincsenek.

Nekem van ilyen hogy ilyenkor téli meditációt gyakorlok hónapokon át. Így elvagyok, egyáltalán nem kattogok, nem hiányzik a fű. Bár ez szerintem azért van, mert ha bejön bármi ilyesmi gondolat azt nem veszem komolyan a gyakorlás végett. Az a lényeg nálam ez úgy van ilyenkor beállok egy szintre, és utána tudok működni fű nélkül is.

Viszont van aztán mikor bejön más élethelyzet és valamiért mégis beszívok. Na ilyenkor amikor nagy szünet után szívok be megint általában bead egy pfúúú azzttak... érzést, aztán megint elkezdek szívni. Nekem tavaly is így volt, és egy így jellemző nálam. Átlag egy évből a felét végigszívom, a másikat meg tisztán. Mindegyiknek másképp ugyan de megvan a maga varázsa.

Mégis szerintem jobb tisztán. Akinek komoly tervei vannak, vagy bármit akar még a kinti világban, az tisztán érheti el könnyebben. A fű hogyha egyfolytába szívja az ember, akkor sokmindennek akadály.

jan. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!