Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az Elenium mennyivel gyengébb...

Az Elenium mennyivel gyengébb mint a Frontin/Xanax?

Figyelt kérdés

Nagyanyám halála után kiürítettem a gyógyszeres szekrényét, és találtam 5 tele doboz Eleniumot.

NEM fogok rászokni, és NEM áll szándékomban bevenni mindet, csak néha szükség lehet rá.

Nincs valami átváltási táblázát, hogy hány db (5 mg-os) Eleneium felel meg 0,5mg Frontinnak? :D



márc. 18. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg a hatóanyagukat a gyógyszertájékoztatójukban. Ha ugyanaz, akkor át is fogod tudni váltani. Ha meg nem ugyanaz, akkor nincs is értelme a kérdésednek.
márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Az Elenium sokkal gyengébb, kb. öt tabletta (az 5 mg-osból) felelne meg egy 0,5 mg-os Frontinnak. Nem véletlenül vonták ki a forgalomból... Az előírt maximális dózisa szorongó felnőtteknek napi 100 mg volt, tehát napi 20 tabletta. :D
márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Elenium forgalomban van jelenleg is. Ha nincs még rá toleranciád, akkor kevesebb is elég, emiatt én 2 szemnél többet nem vennék be belőle egyszerre. Egy is hat!
márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem az elenium fost sem hatott. De masnak lehet a masodik eljovetel.
márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
@20.09: köszönöm! pontosan ugyanígy gondoltam én is, 5 szem Elenium az 0,5mg Frontin. Csak ugye a felezési ideje sokkal-sokkal hosszabb..
márc. 19. 08:08
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

5


ezt te mibol vetted?

márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Marmint 0.5 mg Frontin? Inkabb diazepam (Seduxen, medazepam termek).
márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!