Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni kiégés ellen?

Mit lehet tenni kiégés ellen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem teljesen kiégtem mentálisan, testileg, lelkileg..

Sajnos nehéz időszakok állnak a hátam mögött, és előttem is..


Próbálok optimista lenni, de nem nagyon tudok..


Valaki esetleg járt így? Hogy tudott javítani ezen?


Kirándulás meg nyaralás dolgot hadjuk, mert se időm se pénzem ilyenekre.. Jó ideje nem is mentem már..


márc. 19. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mitől égtél ki? Munkától? Családtól? Vagy hogy egyedül vagy?
márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Munka, munka mellett tanulás, egyedül is vagyok, és igen a család is lefáraszt, mintsem feltölt.
márc. 19. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez egy nehéz időszak lehet. Látsz legalább valami kiutat, célt, hogy valamikor jobb lesz? Még ha sokára is éred el. Ilyen helyzetben nem tud igazából optimista lenni az ember, csak akkor ha van valami cél előtte, amiért megéri szenvedni. A családtól majd megszabadulhatsz, barátokat/társat majd találsz. Egyszer lent, egyszer fent. Én is átéltem ezt, azért mondom, csak reménykedtem, hogy majd jobb lesz valamikor. Bocsi, hogy nem tudom igazi választ adni a kérdésedre, de teljesen megértelek.
márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát a kiút talán az, hogy idén valószínűleg végzek az egyetemmel, de ez egyfalyta srtessz helyzet nekem, mert a vizsga időszak közeledik szóval erre nem tudok úgy gondolni, hogy "alig várom", de remélem néhány hónap múlva attól a tehertől megszabadulok..

Minden esetre most nagyon úgy érzem kikészültem.. Tényleg olyan mintha kiégett volna az agyam..

márc. 19. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Járjá el biciklizni ki kell adnod az energiákat.
márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!