Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mennyire gyakoriak...

Szerintetek mennyire gyakoriak a pszichiáterek között a pszichiátriai betegségek?

Figyelt kérdés
azért merült fel bennem a kérdés, mert több pszichiáternél jártam már, illetve a szélesebb baráti körömben is van 1-2 és mindegyik olyan furcsa, nem átlagos. most pedig a szakrendelőben ahol jártam volt egy doktornő, aki nagyon furcsán tartotta a szemkontaktust, úgy beszélt mint aki a mondat közben elfelejti, hogy miről is beszél, vigyorgott néha bizarrul..
márc. 19. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ugyanannyi mint bárhol máshol. De a viselkedés, ugye az átlag klienshez igazodik némelyeknél. Ahogy az óvónénik némelyike is gügyögősen, cukiskodva beszél a szülőkkel is.
márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Huh de jó, hogy ez friss kérdés. Óvónő létemre sose beszélek cukiskodva a szülőkkel, de még a gyerekekkel sem, max a kedvességig megyek. A gyerekeknek nem tesz jót a cukiskodàs, a kis receptoraikkal mindent megéreznek, és pontosan tudják, mi a hamis. A cukiskodàs pont az. Ha ezt elhagyjuk, akkor lehet bizalmi kapcsolatot alakítani ki velük és szót is fogadnak.
márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talan PTSD-je van mar a sok megdobbento pszichiatriai esettol...
márc. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakoribbak az átlgosnál. Sokan azért mennek erre a pályára, mert először saját maguk miatt kezdtek el érdeklődni a téma iránt.
ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!