Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham lehet csak remegés?...

Pánikroham lehet csak remegés? Nincs szapora szívverés, légszomj, rosszullét stb.

Figyelt kérdés
Nyugodt maradok, simán olvasok tovább közben, de a testem remeg, izmaim megfeszülnek. Epilepsziára vizsgáltak, nem vagyok epilepsziás.

márc. 19. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván idegrendszeri probléma, ideggyógyászt kell felkeresni.

Az nem diagnózis, hogy "nem epilepszia", az orvos feladata, hogy megtalálja, mi okozza. Ha kókler az orvos, másikhoz kell menni.

márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 orvos mondta. Eeg-n, neurológuson, koponya mri-n már túl vagyok, nem találtak semmit
márc. 19. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha vizsgáltak mindent, és szerintük semmi, akkor pszichiáter a következő állomás, de ezt nekik is kellett volna javasolniuk, tehát kóklerek.

Nem küldünk el beteget úgy, hogy lövésünk sincs, így jártál, de sajnos a legtöbb orvos, csak a saját szakterületével foglalkozik, azzal sem mindig kielégítően, onnantól, hogy nem rá tartozik, számára megszűnt a beteg létezni.

márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem pánikroham. Ritka adrenalin löket után van hasonló jelensèg.


A pánikroham az egy nagyon rosz èrzès ami fèlelmet stresszt okoz. De annyira hogy bepánikolsz hogy meghalsz.

Ès onnastól ördögi kör.

Van akinèl órákon át tart.

Fiatal korban nem jellemző.

márc. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!