Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok segíteni elengedni ?

Tudnátok segíteni elengedni ?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok. Van egy nő az életemben, tőlem idősebb. Az elején mikor megismertem mèg semmi sem volt köztünk, később alakult ki bennem ez. Lassan 2 éve tart, betegesen szerelmes vagyok, vagy nem tudom mi ez. Ijesztő.

Betegesen adok a véleményére és mindenkit képes vagyok elengedni miatta. Amikor megismertem házas voltam. Azóta nem. Ennek oka, hogy rájöttem, hogy erzek iránta és többet mint a felesegem iránt. Nem akartam így már tovább.


Elmondása szerint ő is vonzódik hozzám, van valami plusz ami a házasságában nincs, azonban nem akar velem kezdeni. Én állandóan keresem, írok neki, hívom, találkoznék vele. Ő pedig egyszer közli, hogy nem igazak az érzéseim, máskor azt, hogy sok és vegyek vissza, máskor pedig hogy vonzódik de nem lesz semmi engedjem el.


Bárki hozzá szól én már idegbeteg leszek, azonban a hazassagara nem vagyok feltekeny. A ferjet tisztelem, nem tudnék ártani neki. Mindenki másnak igen. Mi ez ???


márc. 20. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Traumakotes.
márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
Amikor keveredik a nő és az anya iránti vágyakozás (mert talán kimaradt valami a felnőtté válás során). A szóbanforgó nó viszont kellemesen lubickol abban az érzésben, hogy egy nála fiatalabb férfi odavan érte, flörtnek is nevezhetjük. Majd az idő mindent megold.
márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!