Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha gore, öngyilkossági és...

Ha gore, öngyilkossági és egyéb ilyen videokat nézek interneten az kihathat a mentális egészségemre?

Figyelt kérdés
Szorongós és depressziós vagyok de ezek a videók megnyugtatnak, hogy nem vagyok ilyen helyzetben mint amit látok.
márc. 25. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Honnan nézel te öngyilkossági videókat?
márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy oldal tudtommal ahol ilyeneket töltenek fel.

Egyébkent szerintem igen

márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
54%
Igen. Sőt, növeli az öngyilkossági kockázatot is, hiszen kezdesz azokkal az eseményekkel összebarátkozni úgymond. Nem, nem ez a módja annak, hogy jobb állapotba legyél...
márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyanokat is nézek, amiben ölnek vagy hirtelen meghalnak, baleset, stb. Nem tudom kiváncsi vagyok
márc. 25. 22:44
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Kezeltesd magad amíg nem késő, erősen pszichopata hajlamaid vannak
márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem bírtam ezeket a videókat, meg empatikus voltam de mióta gyógyszert szedek nem hatnak annyira meg a videók. Örülök hogy én magasabb szinten vagyok és nem történik velem ilyen.
márc. 25. 22:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Rossz álmokat biztos fognak okozni amúgy 😭😂
márc. 25. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ilyeneket nézni. Van ahol pl végig nézheted hogy kislányok felakasztjak magukat vagy pedig auto baleset van telibe véve mindenféle cenzúra nélkül... Szét trancsírozott testek, lapos koponyák stb...

Egy életre elmegy a kedved az óvatlan vezetéstől. Minden autós iskolában megnézetnék egy ilyet mert utána az ember óvatosabb lesz. Elmegy a kedve a közúti balesetektől.


Egyébként azért nézek Ilyeneket hogy sokkoljam magam. Az élet része a halál és jó tudni róla hogy mi történik ilyen esetekben mert megtanulod értékelni amíg még van mit. Aki csak ül egész nap egy steril kis környezetben az nem tartja sokra az életet.

márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as egyetértek
márc. 26. 04:31
 10/10 Thunderfairy ***** válasza:
Már az kihatott hogy nézed.
márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!