Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 hónap alatt elfogyasztottam...

1 hónap alatt elfogyasztottam egy doboz 90darabos 1mg-s frontint.Lesz elvonásom?Mire számítsak?

Figyelt kérdés
90mg-t 1 hónap alatt beszedtem.Előtte is már szedtem frontint de akkor hetente 1-2mg-t. Most 30 nap alatt beszedtem 90mg-t és most elfogyott.Mire számíthatok?Pánikrohamok?Durva elvonás?Vagy nem lesz semmi para,csak szorongás?

márc. 26. 19:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ideges nem vagyok szerencsére,remegést tapasztalok most jelenleg.Alvás nagynehezen ment
márc. 28. 12:25
 12/18 anonim ***** válasza:
Lesz elvonás, ha remegsz, már most van.
márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én remegek tőle f3jem kezem , neg a "belsőrédszem" is !


Borzalmaese.

márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kb meddig fog tartani?:/
márc. 28. 14:34
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 hét, de szedek közben concort.
márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De én csak 0.25mg szedtem este éjszakára.
márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Dr Pszicho Bubó ***** válasza:

Ha remegsz, illetve nehezebben megy az alvás, mint gyógyszerrel, akkor máris van elvonási tüneted. Napi 1mg feletti adag már nagyobb mennyiségnek számít, te pedig ugye napi átlagban 3mg-ot szedtél, egy hónapon keresztül.

Aki neked online meg tudja jósolni, hogy pontosan milyen elvonási tüneteid lesznek, az hazudik. Lehet, hogy megúszod ennyivel, de társulhat hozzá sok minden. Szorongás, pánikroham, fejfájás, izomfájdalom, de akár öngyilkossági gondolatok is. Ezért nem szokták egyik napról a másikra 0-ra csökkenteni a napi dózist, hanem fokozatosan vezetik ki. Az azonnali kiszállást hívja az angol szakirodalom "cold turkey"-nek (CT).

Nem tudom, hogy előzőleg szedtél-e valamit - az súlyosbíthatja a helyzetet.

Elméletileg a 2. hét után enyhülnek az elvonási tünetek, viszont CT esetén akár hónapok múlva is újra jelentkezhetnek. Ez részben egyéni adottság (genetika, egészségügyi állapot), részben a gyógyszerszedési történeted (mit, milyen mennyiségben, milyen hosszú ideig, hogyan álltál le) függvénye.

Én a helyedben visszamennék a kezelőorvosomhoz.

(feltéve, ha orvoson keresztül jutottál a gyógyszerhez)

márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Haver fél grammot szed és sörözik..


Nemjól látom sorsát.

márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!