Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális, vagy elmentek...

Ez normális, vagy elmentek otthonról?

Figyelt kérdés
Nagyon komoly hangulatingadozásaim vannak, a buszon meg rám jött az énekelhetnék. És rendesen ideges voltam, hogy nem énekelhetek, mert nyilván nem akartam hülyét csinálni magamból. Egyébként 22 éves vagyok, elvileg bipoláris zavarom van, de teljesen beszámítható vagyok, ráadásul nagyon felelősségteljes munkát végzek.

márc. 27. 22:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Most akkor bipoláris vagy, vagy nem? Mert ha az vagy, akkor szükséged van rá. És ezt te pontosan tudod.
márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Háde akkor mégis mi az isten bajod van ha ezek a háttérbeli tények????…..

Szerintem semmi!!!

márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
3 évvel ezelőtt voltam egy pszichiáternél, ő azt mondta, hogy bipoláris zavarom van, pár alkalommal voltam nála. Azóta egyáltalán nem voltam semmilyen pszichiáternél, meg igazából úgy nem is érdekelt ez a dolog(talán azért mert éretlen voltam, másképp gondolkoztam mint most, kb leszartam mindent). Viszont mostanában érett meg a fejemben a gondolat, hogy ezzel kezdeni kéne valamit. Mert rájöttem, ha fejben nincsenek rendbe a dolgok, sose leszek boldog, és sose fogok tudni kiegyensúlyozott életet élni.
márc. 27. 22:47
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Hát akkor ideje ellátogatni!
márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Adott egy diagnózist, és nem adott rá gyógyszert? Akkor mit kezdjél a diagnózisoddal?
márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%

Hát akkor hajrá pszichoterápia. Kezdd el.


Azon nem izgulnék, hogy rádjött az énekelhetnék a buszon. Kontrollálni tudtad, ez a lényeg. Remélem a megállótól hazasétálva kiénekelted magad :-)

márc. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%
Bipoláris zavarra muszáj a gyógyszer. Ez a hangulatingadozás csak erősödni fog gyógyszer nélkül. Tudom,mert közel tíz éve vagyok bipoláris. Nálam is csak erősödött,de kaptam lamolepet meg antideprenszánst és kevesebb volt a depresszio. Ha beleesel mániás fázisba ,mert annyira felpörögsz és boldog vagy akkor olyan dolgokat is csinál az illető amik nem normálisak és zárt osztályra kerül.
márc. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Blondemon válasza:
58%
Szia. Bipolaris vagy, aki most nincs beallitva gyogyszerre. Menj dokihoz, mert rosszabb lesz! Ez a betegseg komplex kezelést igenyel
márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
35%
Hát énekeljél ha énekelni akarsz. :D
márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!