Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha nagyon megvisel...

Normális, ha nagyon megvisel ez a politikai felfordulás az országban?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha már vége lenne, és béke lenne.

Ha tudnám, hogy most ki marad huzamosabb ideig hatalmon, és ez a hatalom békén lenne hagyva.

Szeretném, ha a Fidesz marad, akkor legyenek békénhagyva.

Ha leváltják, akkor történjen gyorsan, és az új kormány kezdje el, akkor helyrerakni az országot.

Ennél a bizonytalanságnál bármi jobb lenne számomra.



márc. 28. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Valószínűleg máshol is. Ha nem bírod elviselni az ezzel járó feszültséget, ne kövesd a híreket. A magánéletedben találd meg a boldogságot.
márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valahogy azzal a reménnyel olvasok sok politikai cikket, mert remélem, hogy találok egy valamit, ami megnyugtat. Illetve, ha jön valahol valamilyen inforámció, akkor utána egyből kényszeresen nekiállok olvasni. Engem a jólinformáltság tudna megnyugtatni, illetve, ha látnám azt, hogy na most akkor mi lesz. De most megint az van, hogy április 6-ig várni kell, hogy akkor lemond-e a fidesz, és ha nem mond le, akkor lesz-e újabb tüntetés stb.
márc. 28. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azon ne izgulj, hogy lemond-e a FIDESZ, mert teljesen biztos, hogy nem. Elvileg lehet, hogy a jólinformáltság megnyugtat, de te úgy látszik, fordítva működsz, téged pont hogy felzaklat. Szerintem a kimenekülés a megoldás, nem történik égszakadás-földindulás (a mostani is csak vihar a biliben), ha meg valami döntő fontosságú lesz, azt úgyis megtudod.

Szóval vagy kövesd a híreket, de ne izgasd fel magad rajtuk, vagy vonulj vissza és éld a magánéletedet. Az nyugalmas?

márc. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt, hogy ahol le tudom informálni magam végleges dolgokról, ott igenis megnyugtat a jólinformáltság. Gond volt a konvektorral az albérletben, nem értettem korábban hozzájuk, de el kezdtem bújni a szakirodalmat, és egy épület energetikával foglalkozó mérnök ismerősöm, azt mondta, hogy le a kalappal a tudásom előtt. És igen, azóta jobban tudom kezelni a konvketort, és az esetleges problémákat, mióta tudom nagyjából, hogy hogyan működik. De itt a politika esetén nem tudok erre a szintre eljutni, mert két oldal van, és változik a történet. Illetve nem szeretem a Fideszt, de én alapvetően a változásoktól is nagyon félek, és itt egy nagyon rossz helyzet állna elő, ha leváltásra kerülnének. Persze lehetne abból építkezni tovább jó irányba, de akkor is félelmetes számomra. A Fidesz is az, mielőtt jönne bárki, hogy Fideszes vagyok, azóta utálom őket, mióta az egyetemeket ellopták. A magánéletem nincs rendben, egyedül élek Busapesten, nem tudok párkapcsolatot kialakítani. Írok egy olyan diploma, amelyik annyira nem érdekel (éredekelne, de itthon úgyse lehet vele pénzt keresni, külföldre meg nem igen tudnék szerintem jelenleg kimenni). Járok terápiára, ami felszakította most a sebeket bennem, tehát mondjuk azt, hogy lehetnék jóval jobban is.
márc. 28. 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:

A terápia feladata, hogy a felszakított sebeket helyreállítsa.

Gondoltam, hogy nincs rendben a magánéleted, mégiscsak annak kéne az elsőnek lennie, és a magánéleti boldogságdeficit megélése elől menekülsz a közélet felé, csakhogy az pont nem éri el a kívánt hatást.

A pártkapcsolattalansággal foglalkoztok a terápián?

márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen foglalkozunk azzal is.

Sajnos most volt a héten, hogy ghostingolt egy lány

márc. 28. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem az visel meg, hogy Ukrajnában háború van, hogy ez a Zelenszkij nem hajlandó béketárgyalásra, az visel meg, hogy Európa megszűnik Európa lenni, már sosem lesz az, mint volt, mert jön a sok betelepülő. És csak addig van valami reményem, hogy Mo. ezekből kimarad, amíg OV vezeti az országot!!!
márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt is kitörölték a jó és igaz kommentemet.
ápr. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán normális. Viszont, ha tényleg a politikával lenne gond és nem veled, akkor konstans megviselne és most se változott volna semmi. Ha tényleg tájékozott vagy, akkor tudhatod, hgoy számtalan olyan anyag kering a fideszen belül, amivel bukhatnak politikusok.


"itt egy nagyon rossz helyzet állna elő, ha leváltásra kerülnének"

Milyen szempontból? Előfordulna, hogy nem a szakadék felé tart az ország? Ez tényleg nagyon rossz.

ápr. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!