Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek lenne kedve meghallg...

Valakinek lenne kedve meghallgatni engem?

Figyelt kérdés
Eléggé rosszul vagyok néhány éve és másfél éve még rosszabbodott a helyzet, persze voltam már pszichológusnál de nem segített mert ítélkezett és nem volt szimpatikus. Ha valaki hasonló helyzetben van/ volt és lenne kedve beszélgetni velem írjon.. Jól esne valakinek elmesélni az életem 19/L

márc. 28. 17:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
írhatsz
márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Mi pontosan a gond? Ha gondolod, nyugodtan fejtsd ki.
márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan nekem is.
márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Vigyázz kerdező! A 19/L miatt lesznek olyanok, akik nem segítő szándékkal írnak majd!
márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
22%
Nem itt kell magad sajnáltatni, inkább beszéld meg olyanokkal akiket szeretsz, az, sokkal jobb mint egy idegen emberrel megbeszélni.
márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
#5 Nyugodtan el is tolhatod a biciklit amúgy, ha nem tetszik neked az, hogy van aki még próbál neki segíteni, egy adott esetben segítségkérő kiírás végett (legalábbis nagyon remélem, hogy azért írtak neki.) Nem kell ide ez a jól odamondok valamit dolog, vén boomer.
márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
27%
Ez, nem jól oda mondok dolog hanem ezt, gondolom és kifejtem ennyi, semmi rossz szándék, én ezt gondolom.
márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem jobb olyanokkal megbeszélni akikben bízik, az ember
márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Sajnálom, lehet hogy rossz ötlet volt kiírni a kérdést, nem szerettem volna vitát a kommentekben, kérlek álljatok le ezzel. Elhiszem hogy van aki nem segítő szándékkal beszélgetne velem, de az majd kiderül az első néhány üzenetből és annyiban hagyom, de azért köszönöm hogy figyelmeztettél, és köszönöm mindenkinek aki segíteni szeretne.
márc. 28. 18:06
 10/30 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj én nem akartam vitát, csak kiírtam mit gondolok .
márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!