Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek lenne kedve meghallg...

Valakinek lenne kedve meghallgatni engem?

Figyelt kérdés
Eléggé rosszul vagyok néhány éve és másfél éve még rosszabbodott a helyzet, persze voltam már pszichológusnál de nem segített mert ítélkezett és nem volt szimpatikus. Ha valaki hasonló helyzetben van/ volt és lenne kedve beszélgetni velem írjon.. Jól esne valakinek elmesélni az életem 19/L

márc. 28. 17:23
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nincs azzal semmi gond ha az ember megosztja a véleményét másokkal, én tiszteletben tartom mindenkiét, nem értem, miért kell vitázni ilyen apróságokon :/
márc. 28. 18:14
 12/30 anonim ***** válasza:
37%
De, nem én kezdtem a vitat, a másik ember szólt be, én ,csak elmondtam amit gondolok, ennyi.
márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
62%
#12 Mert sajnos egy boomer vagy, akinek ha van egy gondolata amely egyébként nem releváns az adott kérdéshez, attól még muszáj megosztani ezt a nagyvilággal.. :(
márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
27%
Nem, vagyok semmilyen boomer ezt te állítod, én egy őszinte ember vagyok ennyi, az egész .
márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
És , csak hogy tudjad. nem vagyok vén úgyhogy, ezt most elbuktad.
márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

#14 "Nem itt kell magad sajnáltatni" Ja, biztosan ilyen segítségre van szüksége a kérdezőnek, aki amúgy is mély lelkiállapotban lehet.. Hol sajnáltatta magát öcsém? Kiírt egy kérdést, amelyben kifejti, jó lenne ha valaki meghallgatná, mivel nehézségeken megy éppen keresztül. Erre te, mint a legokosabb ember az oldalon (szerinted) odajössz, és elkezdesz kéretlenül tanácsokat osztogatni, holott nem is kért ilyesmit a fenti kérdésben..


Illetve nem azzal van a legnagyobb baj, hogy kéretlenül tanácsolsz, hanem olyan ostoba módon, amivel simán megbánthatod.

márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nem kért, de nem szeretek kertelni, szerintem jobb megosztani olyanokkal akik szeretik család stb. nem mondom magam a legokosabb embernek, de, ezt gondolom és ki is fejtem, mindig az őszinte emberek a köcsögök , de engem nem zavar ki mit mond rám, pl vannak más emberek is mégse ide írják ki, hogyha neki meg fáj nem tehetek róla, kis védőszent te inkább meg kussolj, na pusz pusz (:
márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
#17 Nem én nem tudom magam disztingválni, pláne egy olyan kérdés alatt, ahol egyértelműen egy gyengébb személyről van szó! Csak azért is "őszintének" kellett lenned, hát így jártál, akkor fogadd el, hogy én is kifejtem a véleményem: Kussoljon anyad!
márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
XD jaj, most sírni fogok nagy beszólás elég funny vagy (: egyébként, meg más embereknek is vannak ilyen problémái nem ide írják ki, úgyhogy jahh.
márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
37%
Én, el is fogadtam csak nevetek azon amit mondtàl úgyhogy thx<3 én mindenki véleményét elfogadom, meg le is szarom, hogy mit gondolnak rólam, csak, azok véleménye érdekel akiket szeretek 🥰
márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!