Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek lenne kedve meghallg...

Valakinek lenne kedve meghallgatni engem?

Figyelt kérdés
Eléggé rosszul vagyok néhány éve és másfél éve még rosszabbodott a helyzet, persze voltam már pszichológusnál de nem segített mert ítélkezett és nem volt szimpatikus. Ha valaki hasonló helyzetben van/ volt és lenne kedve beszélgetni velem írjon.. Jól esne valakinek elmesélni az életem 19/L

márc. 28. 17:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
34%
apámhoz semmi közöd, és tévedsz nem lila a hajam és nem iszok hellt a koromhoz meg főleg, nem hiszem hogy ezzel menő leszek, ilyen vagyok a családommal is, és leszarom ki mit mond, igen lenéző vagyok önző amíg nem érem el amit akarok addig bántok másokat, örülsz? Én legalább fel vállalom hogy ilyen vagyok, és nem érdekel hogyha egy bitch vagyok, emiatt ez van, és nekem így good.
márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
XD
márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
63%

Ezt most nem kötöszködésből írom. Ha normálisan megfogalmaztad volna,normális ember módjára normalitásoknak megfelelően,nem pedig ennyire megsavanyodott magyarként aki kiáll a saját véleménye mellett,leszarva azt hogy ezzel megsért másokat,jelen esetben a kérdezőt,aki mellesleg mentálisan és lelkileg nincs rendben.. akkor lehet nem alakult volna ki ebből egy vita,melyben elkussoltatod a hozzászólót aki ugyanúgy megmondta neked a véleményét,mert nem tetszett a hozzászólásod amit ide kiírtál. És szerintem másnak is megvan rólad itt a véleménye aki olvassa azt amit írtál,de ugye ezt leszarod,mert nem törődsz másokkal,hanem saját magaddal:D

Ergó ezzel a hozzászólással k*rvára nem segítettél a kérdezőn,hiába voltál őszinte:)

Lehet máshogy is őszinte az ember,

úgy hogy ne bántson meg vele másokat.. csak ahhoz félre kell tennie azt a k*baszott nagy egóját és leszállni arról a magas lóról,hogy tudjon normálisan megnyilvánulni. És ez is csak egy vélemény volt,csak hogy vedd észre magadat. Nem pedig belekötés vagy akármi,bár biztosan annak fogod venni,amilyen okos vagy:D

Tudom hosszú lett,ez van ha valaki felbassza az agyamat:,)


Egy szintúgy mentálisan/lelkileg egy pár mélypontot átélt (most éppen feldolgozó fázisban vagyok) 19 éves,azzal a különbséggel,hogy én fiú vagyok:)

márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
36%
Én el is fogadom amit mondott, és? Nagy az egom, és ennyi engem nem érdekel hogy te mit mondasz, leszarom ennyi .
márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
...ja és még annyi,hogy az a legnagyobb problémád,hogy leanyázott. Biztosan nagy lehet az egód és az önbecsülésed,ha ez ennyire megsérti a lelkedet.. nem mellesleg olyan írta akit nem is ismersz:) de amúgy meg lehet éppen a szomszédod az,nem tudhatod.
márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem veszem, annak hogy okos vagyok. soha, nem gondoltam hogy okos vagyok csak nyersen őszinte, dw en is tudom hogy nem kene nyersen őszintének lennem, de ilyen vagyok, és kész .
márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem, volt a legnagyobb problémám írtam, is neki hogy én nevetek rajta
márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
36%
nem, vagyok kislány de mindegy, látom nagyon ismersz.
márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Természetgyógyász, asztrozófus és lányos apa vagyok. A problémát nem ismerve is azt állítom, hogy nagy eséllyel tudok segíteni. Ha mégsem, akkor a problémát már ismerve meg tudom mondani, kihez fordulj.
márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mivel lány vagy nagyon sok mindenkit érdekel

Ha fiúként írod le senkit nem fogsz érdekelni

ápr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!