Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha dopamin...

Mit csináljak ha dopamin Függőségem van? Hogy kezeljem otthon? Nektek ha volt ilyen hogy sikerült egészséges keretekben tartani ezt az egészet? A többi lent:

Figyelt kérdés
Én szerintem dopamin Függőségem van. A szociális média legfőképpen a tiktok úgy érzem Függővé tett azon kívül alig élvezek valamit csinálni és régi kedvenc hobbimaimat mint például sorozatnézés/gamingelés vagy bármi ilyesmi nem élvezem teljesen untat és valamilyen social media platformra megyek át görgetni a semmit.Edzés közben is csak arra vagyok figyelmes folyamatosan a kezemben van a telefon és tiktokokat nézek az edzés rész meg teljesen elmaradt ekkor realizáltam mekkora baj van nálam. Volt olyan többször is hogy bezártam egy appot mert nem volt rajta semmi és egyből utána megnyitottam. Annak ellenére megnyitom hogy nincs semmi új információó. A koncentrációm is gyengült. A jegyeim se a legjobbak emiatt. Saját tapasztalat is érdekelne!

márc. 28. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Törölj mindent, ami ilyen hatással van rád. Nekem ez segített. Rövid idő után visszaállsz "normálisra", ne aggódj.
márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenesen cseréld le a telefonodat egy "butára".
márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!