Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ötleteket kérek, hogyan lehet...

Ötleteket kérek, hogyan lehet a hétköznapi életben apró cseprő dolgokkal a kedvében járni egy ténylegesen OCD-s embernek?

Figyelt kérdés
márc. 31. 18:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem ilyesmire gondolok. Hanem azt tapasztaltam hogy ilyen embernek pl. nagyon tetszik hogyha két különböző dolog összeillik. Szerintem nem lesz betegebb hogyha ilyen dolgokat mutogatok neki.

De ezt a példát már ismerem valami más hasonlók kellenének.

márc. 31. 20:41
 12/14 anonim ***** válasza:
De pont ez a baj, nem szabad kényelmes helyzetben lenned mert mindig arra vágysz majd, a terápia során kényelmetlen helyzetbe hoznak és nem engedik hogy elrendezd a dolgokat hogy megtanulj a kényszer cselekvés nélkül élni
márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem hogy pontosan mire is gondolsz ennyi erővel vegyél neki puzzle-t vagy fénykép albumot
márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem a hagyományosan összeillő dolgok érdeklik.
márc. 31. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!