Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Egy ideje a területileg illetékes pszichiáterhez járok de nincsen javulás.

Hiába mondom el a tüneteimet állandóan és kérem a segítségét,nem akar a korábban egy másik pszichiáter által felírt gyógyszereimen változtatni,nem akar hozzányúlni.

Inkább magán orvoshoz mennék.

Ezt hogyan csináljam?jelentkezzek be először egy magán orvoshoz és utána lemondani a helyi pszichiáteri "segítséget" vagy fordítva?

Azaz,ott akarom hagyni és magánba menni.Ennek mi a menete?



ápr. 2. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak nem mész többet és ennyi

Nem kell bejelenteni.

ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze előbb jelentkezz be magánba. Én amúgy azt tenném, hogy letesztelném a magán dokit, első beszélgetésnél is kiderülhet, milyen, bár biztos kedvesebb, pénzért! És csak utána hagynám ott a régit. Amúgy tényleg nem kell neki szólni csak nem jelentkezel be következő időpontra ha már biztos az új! Sok sikert!
ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Csak olyan kétely van bennem,hogy látja a gépben,hogy milyen gyógyszerek vannak felírva hónapok óta.Nehogy az legyen,hogy a "maszek akihez elmegyek,hogy ő se nyúl hozzá az eddig beállított gyógyszerekhez azt mondván,hogy járok a helyi pszichiáterhez és ha ő ezt így látja jónak akkor én nem bírálom felül még magánban sem"

Két ilyen maszeknál voltam és vittem a jelenlegi ambuláns lapot! Nem akartam hazudni,hogy nincsen pszichiáterem.

Egyszerűen mondjam azt hogy már nem megyek vissza a helyi dokihoz? de a szó elszáll,csak kéne egy igazolás,hogy ott befejeztem és másra bízom a további kezelést vagy mit kéne tennem?

ápr. 3. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell igazolás, el fogja hinni, hogy nem mész többet az tb- s pszichiáterhez.Mondd neki nyugodtan, hogy azért váltasz mert nem jók a gyógyszereid és a dokid nem akar változtatni.
ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A magánorvoshoz el kell vinnem a legutolsó ambuláns lapomat vagy csak elég elmondanom,hogy mi a problémám és hogy milyen gyógyszereket szedek jelenleg?
ápr. 5. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Én biztos elvinném.
ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

legutóbb kb.3 hónapja voltam magán dokinál,vittem a papírt és nem akart hozzányúlni,20 ezer a kukába ment.Azt is lehet mondani,hogy már otthagytam az előző tb-s dokit vagy azt látja,hogy még hozzá vagyok "bejelentve"?

Bocsánat,csak nem akarok megint potyára odamenni az új dokihoz! Szerintetek jó ötlet,ha felhívom és elmondom,mi a helyzet?

ápr. 7. 14:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel, jó ötlet.
ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!