Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más borderlineosok, ti hogy...

Más borderlineosok, ti hogy boldogulok munkahelyeken?

Figyelt kérdés
Nektek is nagyon nehéz megtartani az állásokat?

ápr. 2. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak kettő volt eddig, de mindkét helyről kiutáltak a főnökök. Munkatársakkal nagyon nem értettem meg magam, sekélyesek voltak mint a lábvíz, kedves voltam mindenkivel, erre bunkóztak és nem fogadtak be maguk közé.

A főnökeim meg megaláztak. A másodiknak -miután otthagytam a munkahelyet, vagyis hát, ez az üzenet volt rá a jel, hogy otthagyom - leírtam mindent, amit gondoltam róla. Nem volt benne köszönet:D Kiosztottam, de nem bánom, megérdemelte.

Egy borderlinenak szerintem ez kicseszett nehéz. Ha egy bordert nem fogadnak be egy közegbe, akkor képes magát totálisan, az egész életére kiterjedően leértékelni, semminek érezni, nem csak az adott közeg szintjén. Én legalábbis így voltam vele.

Illetve, érzelmileg irtó leterhelő ez. Ha az érzelmeim jobban tudnám kezelni, nem érintene minden nagyon személyesen, nem éreznék mindent támadásnak, megalázásnak, akkor gondolom egyszerűbb is lenne megtartani egy munkahelyet.


Azóta nem is nagyon merek semmilyen munkát se elkezdeni, tartok tőle, hogy mindenhol meg akarnak majd alázni, annyira traumatizált ez az első kettő "élmény".

ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1! Megkérdezhetem, hogy te milyen munkahrlyeken dolgoztál? Illetve zwny éves vagy?


Én 36 és gyakorlatilag 30 éves koromig nem volt normális munkám.

ápr. 2. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Fu ne is mond nagyon nehezen szerzek meg egy melót is hamar kirúgnak
ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!