Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzek semmilyen...

Miért nem érzek semmilyen hatást ha ennyi Rivotrilt veszek be sem?

Figyelt kérdés
2mg-osból ha 4 szemet veszek be is csak max kótyagos lesz a fejem, meg álmos leszek, de ennyi. Régen a 0,5mg-osból ha 2-őt bevettem, tök jó kedvem volt, repült az idő. Most nem tudom miért van ez. Pedig nem sűrűn csinálok ilyet, csak alkalom szerűen szedem amúgy is.
ápr. 2. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hozzászoktál
ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

farmakokinetika, nem az, hogy hozzaszoktal, en napi 8 mg -ot szedek 2 mg-tol faradt vagyok szinte egesz nap, csak elosztva szedem a 8mg -ot.


Mondjuk nalam soha nem volt, hogy repult az ido meg buli van. Igazabol semmi. Csak a szomatikus gondjaim megszuntek.

ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De havi mondjuk kétszer veszek be ennyit kb.
ápr. 2. 18:48
 4/5 A kérdező kommentje:
2! Nekem ezektől a cuccoktol régen mindig nagyon jó kedvem lett, beszédes lettem, megnyíltam.
ápr. 2. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

4


Hat nekem a rivotril mondom semmit nem csinalt csak a szomatikus gondjaimat megszuntette. Meg almos lettem ha elosztottam - ez is kinetika.


A xanaxtol elsore nyugodtan kisebb euforikusan ereztem magam 3 napig kb 3 nap szedessel. 1 het utan mar nem. De nem is kivantam, de szedtem tovabb, mert kellett. Ha tobbet vettem be, kb 5mg, akkor meg masnap aggressziv voltam.

ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!