Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem, mitől van ez?

Mi van velem, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Soha nem szerettem, ha valaki valamilyen betegségről beszélt nekem, mert utána én is elkezdtem érezni a tüneteket és rosszul érezni magam.

Az utóbbi időben viszont ez a dolog nagyon eldurvult az életemben.

Történt, hogy volt egy panaszom, ami miatt totál berezeltem, és bejelentkeztem magándokihoz.

Amíg meg nem történt a vizsgálat, nagyon stresszeltem, alig ettem, alig ittam, alig aludtam, rengeteget sírtam.

Szerencsére minden rendben volt, így nehezen, de megnyugodtam.

Most egy újabb dolog miatt kerültem ismét ebbe a parázós szituációba, és nagyon rosszul érzem magam. :(


ápr. 3. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne stresszeld magad a semmin, attol mert kisebb betegseg jele latszik rajtad, meg siman kikezelnek belole. Plusz, a folytonos stressz egyaltalan nem tesz jot a szervezetednek, tehat marcsak ezert is probalj meg nem stresszelni. :)
ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hipochondriának nevezik, érdemes pszichológushoz fordulni, ha már az életminőségedet is rontja.
ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!