Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikrohamok hirtelen elmúlása?

Pánikrohamok hirtelen elmúlása?

Figyelt kérdés

Múlt évben volt kb fél év ami nagyon kicsinált.

Folyamatos pánikrohamok, depresszió, szorongás stb..

Januárban elkezdtem pszichológushoz járni, gyógyszert nem szedek nem is szedtem.

A szorongás kb 15éve jelen van az életemben de ez is időszakos úgy vettem észre hogy nyáron sokkal jobban érzem magam.

Viszont eddig pánikos nem voltam. Ez a fél év kegyetlen volt azt hittem sosem lesz vége.. de most úgy néz ki hogy jól vagyok, 2 hónapja nem volt pánikrohamom a szorongásom is javult, persze nem mult el de sokkal jobb..

Előre félek a téltől vagy hogy mi lesz ha megint ennyire rosszul leszek.

Persze sokat segit a pszichológusom tippekkel és találtunk 1-2dolgot amivel dolgozhatunk.

Volt valakinek ilyen hogy mintha elvágták volna az egészet? Lehetséges ez egyáltalán? Gondoltam még pajzsmirigy betegségre ezzel még nem voltam orvosnál de az olvasottak alapján azvis okozhat ilyet viszont akkor is fura hogy igy elmúlt



ápr. 3. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát aki pl magától nem annyira tudatos, vagy nagyon tévúton van fejben önismeretileg, stb, annak nagy változást hozhat a pszichológus
ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!