Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz velem ha hirtelen...

Mi lesz velem ha hirtelen abba hagyom a xanaxot?

Figyelt kérdés

Mindig is szedtem xanaxot/frontint kb heti 1-2x 1-2mg-ket.De most csináltam egy nagy hülyeséget 1 hónapja mindennap 7-8mg-t szedtem mert csak azt éreztem meg.Egész hónapban szorongtam,remegtem,nem kaptam levegőt és éreztem hogy nekem most ez kell,meg történt családon belül egy tragédia.Tudom gyenge vagyok hogy ehez nyúltam.Ezért interneten berendelgettem pár xanaxot jó drágán.És már csak pár szem van,de előre félek,hogy mi lesz velem ha hirtelen 1 hónap után leteszek ekkora mennyiséget,akkor mi várható rám?Sosem szeretnék már ehez a sz*rhoz nyúlni,mert már meg sem érzek semekkora mennyiséget.

Pánikrohamokra arra fixen számítok meg alvászavarra,remegésre…Milyen durvább tünetekre számíthatok még?Görcsroham,hallucináció gondolom az is benne van a dologba amitől parázok.Most ezt a pár szemet inkább meghagyom ami kb már csak 5mg és max akkor veszem be ha már minden bajom van.Szóval esetleg van valakinek ezzel tapasztalata,neki mi volt?Mire számíthatok.(Kérlek senki ne írja hogy így jártam,hülye vagyok,stb.,mert tudom..)Köszönöm előre is a válaszokat



márc. 19. 07:04
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy ilyen hosszú lett
márc. 19. 07:04
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Milyen tragédia történt?
márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt itt most nem szeretném leírni ha nem probléma🥺
márc. 19. 07:14
 4/26 anonim ***** válasza:
30%
Fogalmam sincs,azt tudom annak vannak pánik rohamai és félelem érzései akik unatkoznak!
márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
46%
Akkor biztos nem tragédia, csak neked kifogás, hogy gyógyszerezhess.
márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves értelmes válaszokat.Hát akkor legyen kifogás,elnézést hogy erről nehéz írni nekem.Ha akarnék még gyógyszerezhetnék de el akarom hagyni ezt a szart.

Szóval kapok valami értelmes választ is?🤣

márc. 19. 07:35
 7/26 A kérdező kommentje:
+ biztos unalomból kapok pánikrohamokat🤣🤣Nincsenek unalmas napjaim
márc. 19. 07:36
 8/26 anonim ***** válasza:
46%

Mi az elfoglaltság!

-favágás

-kerti munka

-főzés

Mi az unatkozás

-vásárlás

-tespedés

márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szoktam kint kertészkedni,főzni is szeretek meg hát vásárolni is ugye,de az nem unalmas nekem:D és van egy jó munkahelyem.De most neharagud nem fogok ezekre vissza reagálni.Várom a rendes válaszokat:)
márc. 19. 09:01
 10/26 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem fokozatosan hagyod el több hónap alatt? A hirtelen abbahagyásnál gyakorlatilag garantàlt a kudarc, fel fogod adni 2 nap után és semmivel nem leszel előrébb,
márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!