Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka a hirtelen...

Mi lehet az oka a hirtelen feszultsegnek?

Figyelt kérdés

Latszolag minden ok nelkul elkezdek felni a dolgoktol, hirtelen megvaltozottnak latom a dolgokat, volt igy mar par panikrohamom, de 5 honapja nem volt, nem teljesedett ki. De allandoan azt erzem, hogy a kozeleben vagyok. Vannak jobb napjaim, ez lassan 1 eve tart, mostmar ugy fejben rendben erzem magam, de ugyanugy megjelennek a testi tunetek. Azt erzem, hogy szur a szivem, nagyokat dobban, mint mikor az adrenalin szint megugrik, olyan diszkomfort erzes az egesz. Olyan mintha menten panikrohamom lenne, vagy keszuloben lenne. Ha egyebkent tenyleg valami olyan dolog tortenik ami miatt lehet idegeskedni, akkor el tudnek ajulni. Minden ilyet sokkal erzekenyebben kezelek mint eddig.

Jarok pszichologushoz, de a testi tunetekkel nem igazan tudok mit kezdeni. Az idojaras befolyasolhatja? Mpst megint azt erzem, hogy rosszul vagyok, hogy izgulhatnekom van, a szivem is neha erosebbet dobban... Mi segithet? Volt valakinek ilyen? Le lehet ezt kuzdeni? Segitseg! :(

20/L



2018. máj. 11. 13:48
 1/1 anonim válasza:
Depresszióra hajlamos vagy, amúgy szerintem én is. Vegyél nagy levegőt lassítsd le a levegővételt, lassan fújd ki, ettől megnyugszol. Menj ki a friss levegőre, menj el futni vagy válassz egy olyan sportot amiben úgy érzed letudod adni a stresszt.Csinálj olyan dolgokat amik kedvedre vannak.A szorongás a sok borús gondolat eredménye, amiket el kell hessegetni azzal, hogy bele fogsz valamibe, ami pozitív hatással lesz rád.
2018. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!