Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sirdaludot szedett már valaki?...

Sirdaludot szedett már valaki? Okozott függőséget? Gyógyszermegvonás okozta izomfájdalomra kellene + gerincproblémám is van. Tudtok javasolni más izomlazítót?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jót lehet tőle aludni.😃 Bár én csak pár napig szedtem, amíg a nyakam rendbejött.
ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A könnyebb elalvás jó lenne. De lehet reggel iskellene bevenni.
ápr. 4. 11:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett volna, de nem vettem be. Nem tudtam volna úgy dolgozni.
ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Esti bevétellel sem?
ápr. 4. 12:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam nem okozott álmosságot napközben, pedig volt, hogy napi kettőt szedtem. Éjjel viszont jókat tudtam aludni.
ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik. Okozott megvonási tünetet?
ápr. 4. 12:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem és igen... Egyszer szteroiddal együtt kellett szednem, akkor a Sirdalud elhagyása után brutálisan felment a vérnyomásom. De magában vagy nonszteroiddal nem volt problémám elhagyáskor sem.
ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
ápr. 4. 13:11
 9/11 anonim válasza:
Nekem nem okozott függőséget,àlmosságot sem tapasztalram, igaz én este szedtem összesen egy dobozzal.
ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató!
ápr. 4. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!