Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek volt már hasonló...

Veletek volt már hasonló diszkrimináció a neten?

Figyelt kérdés

Az volt hogy volt egy mentális beteg csaj akinek sok sok kérdése volt és írtam neki, elmagyaráztam hogy hogy van pontosan meg én hogyan élem meg meg hogyan kezelik a pszichiátrián meg melyik gyógyszerek amik szarok voltak nekem stb stb tudhátok na aztán így beszélgettünk nagyon sokat a dologról és egyik nap mikor véletlen elszóltam magam valami kapcsán hogy egyébként férfi vagyok onnantól soha többet nem válaszolt xddddd

Ugye hogy ez benne nekem az érdekes hogy örült a segítségnek, örült hogy van kivel megbeszélni ezt az egész zűrt de onnantól hogy a másik egy férfi egyből nem akar többé beszélgetni nekem ez kicsit olyan furcsa

Veletek volt már hasonló?


ápr. 7. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha jól értem egy ideig (napokig, hetekig?) írkáltatok egymásnak és nem jött ez szóba? Hát kérdés, hogy te szándékosan úgy írtál, híg, ne jöjjön szóba vagy leszartad, hogy szóba jön vagy sem..? Azért nem mindegy.


Amúgy nem, velem nem volt ilyen ezidáig.

ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hazudtál neki gondolom,jogosan nem ír többet!Én se tenném,abban az esetben ha valaki olyan alapvető dologról hazudik mint a neme
ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert hihette ő valamiből, hogy nő vagy? Megkérdezted, hogy ez neki miért gond?
ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, mit változtat az egészen, hogy a választ adó/segítő milyen nemű. Kivéve, ha nem egy olyan csoportról van szó, ami eleve nőknek van.
ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De hát nem hazudtam neki semmit, hát volt egy problémája és segíteni akartam azért beszéltem vele hát ebből nem jön szóba az ember neme csak mikor valamiért mondtam
ápr. 7. 22:32
 6/16 A kérdező kommentje:
Érdekes egy nőtől kellett volna a segítség de egy férfitól nem, ezt nem értem
ápr. 7. 22:32
 7/16 anonim ***** válasza:
A női lélek rejtelmei.
ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mit gondolt hogy én azért segítek neki hogy majd később közel kerüljek hozzá és megdugjam vagy mi? Azért ez durva szexista általánosítás lenne
ápr. 7. 22:58
 9/16 anonim ***** válasza:
Az lehetne, de nem tudod emiatt van-e. Egyébként én nem foglalkoznék vele, mert ha semmi jogos indoka nincs erre, akkor tipli van.
ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nőként át tudom érezni. Kiskorunktól kezdve óvnak a beteg férfiaktól a neten, ami természetesen nem ragasztható mindenkire, de mégis óvatosabbá tesz. Ha tudat alatt azt hitte, hogy nő vagy pl a hasonló gondjaitok miatt, lehet egyszerűen úgy érezte, hogy lehet mégsem szeretné megbeszélni veled ezeket, mivel az hogy férfi vagy, ilyen valóságromboló volt. Ez persze tisztán feltételezés, ezerféle ok lehetett rá.
ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!