Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ketilept 150mg, normálisak az...

Ketilept 150mg, normálisak az ilyen tünetek?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem szedni a Ketilept-et, már az elején nagyon megijesztett, mert iszonyatos rémálmaim voltak tőle, illetve nem tudtam mi az amit álmodok és mi az ami a valóság. Ma éjjel ugyanígy jártam. Rémálmok, kiabálások, remegés, hallucináció. A testvérem reggel említette, hogy úgy ordítoztam egész éjszaka, viszont felkelteni nem tudott. Nem tudom mennyire normális, tulajdonképpen 1 Rivotril-t veszek be mellé, nem tudom az befolyásolja-e. Ha valakinek van tapasztalata, nektek is hasonló volt a kezdeti fázisban? Előre is nagyon köszönöm. A szakorvosommal pedig mindenképpen egyeztetek.

#rémálom #pszichésbetegség
ápr. 8. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Olyan tünetekről írsz a kérdésben, amelyeket a Ketilept nem előidéz, hanem éppenhogy csökkent! Ezért arra tippelnék, hogy az általad tapasztalt rémálmok stb. nem a gyógyszer mellékhatásaként jelentkeznek, hanem amiatt a betegség miatt vannak, amire a Ketileptet kapod. Mindenesetre jó gondolat, hogy megbeszéled ezeket a panaszokat a kezelőorvosoddal, mert ő tud ebben biztosat mondani, pl. hogy kell-e dózist változtatni, vagy esetleg másik gyógyszert választani.
ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed a betegtájékoztatót, mindig benne vannak azok, amik pont ellentétesen hatnak. Létezik ilyen, hiába ritkább. Egyébként nekem is ez volt a kvetiapinnál. Beszéld meg az orvosoddal, mert így nincs értelme szedned, hogy csak rosszabb lesz.
ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2.: Igazad van. Valóban okozhat rémálmokat. SRY és visszavonom az 1. hozzászólásomat.
ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!