Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns szedése...

Antidepresszáns szedése mellett normálisak az öngyilkos gondolatok?

Figyelt kérdés
Már nem az elején vagyok a szedésének hanem kb. 8. hónapja szedem. Van olyan tünet amin javított jobban alszom pl. tudok enni nem csak otthon de a rossz gondolatok, rossz hangulat megmaradtak. És az öngyilkos gondolatok önbántás is. Lehet gyógyszer váltás kéne vagy törődjek bele, hogy nem segítenek a gyógyszerek?

nov. 21. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Sosem normális, de ha kezelhető intenzitással jönnek ezek a gondolatok, akkor azzal együtt lehet élni. Azért a pszichiáterrel érdemes megosztani.
nov. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eléggé változó milyen intenzitással, ha nagyon rosszul vagyok akkor érzem azt, hogy megtenném és pl. innék gyógyszerre meg ilyenek de abba elvileg nem is lehet meghalni szóval nem tudom. Szerintem nem merném megtenni biztos módszerrel de attól még rossz így érezni, azt hittem a gyógyszertől jobb lesz.
nov. 21. 09:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta szeded
nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Ja látom, nem normális!


Megpróbálhatnál meditálni

nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szedés kezdetén. A betegtájékoztatóban olvasható, hogy okozhat ilyen érzést, szólni kell az orvosodnak, hogy érzel ilyet
nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha nem a szedés kezdetén vagyok akkor el kellene mulasztania ugye?
nov. 21. 16:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Meditálni próbáltam de csak még idegesebb lettem tőle, nekem csak a figyelem elterelés segít.
nov. 21. 16:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vagy nem jó gyógyszert szedet. Ezért mondd el neki, és valszeg átállít másikra
nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

25 ev alatti vagy? Annal a korosztalynal gyakoribb es aztan kesobb nagyobb az esely ra h kikopik, velem is igy volt.

A masik meg h gyogyszerektol ne varj csodat. En csodat vartam toluk es 15 evem elment pocsekba. Semmit nem oldottak meg es igy visszanezve abszurd is volt azt hinni h majd megoldjak a dolgokat.

Komplett eletmod valtas kell, de tenyleg mindent megvaltoztatni. Mergezo emberektol megszabadulni, szuloktol elkoltozni, onallonak lenni, mediat lecsokkenteni, olyan szakmat tanulni amit szeretsz is h ne egy kinlodas legyen a suli/munka, edzeni, termeszetbe kijarni, stb.


Egy konyv a temaban:


[link]

nov. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, viszont az a gyanúm, hogy nem annyit és nem akkor veszed be ami elő van írva.
febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!