Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normálisak a pia utáni önhyilk...

Normálisak a pia utáni önhyilkos gondolatok?

Figyelt kérdés
Reszeg vagyok es keud belolem kimenni a pia de boldog voltam es most szara. Kedvem es ongyilkos gondllataim vannak ez normslis?

jan. 1. 05:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem, ez depresszió
jan. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Eszel ételt, iszol vizet, kimész a levegőre, aztán ha semmi változás, akkor oké, azt mondom, nem stimmel valami.
jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Szar ám, amikor újra pofánver a valóság. Nem kell kijózanodni.
jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Sziasztok. És mi a valóság? Hogy nem kell a jó, hát marad a rossz.
jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Normális a fő hatás után jön a zuhanás, és törnek vissza a megoldatlan problémák is. Amúgy is van persze hullámzás, de ilyenkor az ital még rátesz egy lapáttal. Ez ilyenkor rá kell számolni és nem túlságosan komolyan venni. Ki kell várni amíg higgadtan tud gondolkodni az ember.
jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

4

A valóság az, ami nem hajlandó megszűnni attól, hogy nem hiszünk benne. (Philip Kindred Dick)

jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok. A 4-es válaszom cinikus és rossz volt. Kérdező: igen, rossz, de tudok neked jót, ha akarod. Érdekel?
jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Érdekel de mit tudsz?
jan. 10. 15:24
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Szia kérdező. A megoldás sokkal átfogóbb, gyökeres változást feltételez. Nem csak annyit, hogy rosszul érzem magam bármitől, de ha a bármi elmúlna, jó lenne. Egy egészen más életstílus kell, amiben benne van a "bármi rossz"-tól szabadulás, és új és jó, és élhető élet vitele. És van erre lehetőség neked is, másoknak is, de úgy látom a nagy többségnek ilyen "áron" nem kell. Gondolkozz rajta, amit írtam, és dönts, hogy kell, vagy nem. Ha kell jelezd, itt alattam, segítek ebben neked.
jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kell
jan. 28. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!