Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne éljem meg kínzásnak...

Hogyan ne éljem meg kínzásnak az életmódváltást/diétát?

Figyelt kérdés

Ha eddig falásrohamokkal küzdöttem(2-3 éven át)Illetve stressz evő is vagyok.Meg azzal foglaltam le magam,így nem tudom mit fogok csinálni:(

Úgy tűnik hogy szerdától szigorú diétára fognak fogni az orvosok(cukor miatt)És ezt tartanom kéne sokáig,talán amíg élek.Tényleg nem tudom mit fogok csinálni,ugyanis nem bírom megállni hogy ne egyek.akármennyire akarom


ápr. 8. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Szia kérdező! Tudsz angolul? Ma pont ezzel kapcsolatban láttam egy tiktokot de angolul volt sajna. Viszont pont arról beszélt, hogy akinek mentális evési problémái vannak nem fogja tudni sima számolgatással legyőzni
ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiával. Vagy van az anonim falászavaroa csoport, heti ülésekkel. Online is
ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!