Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szertralin tartalmú gyógyszert...

Szertralin tartalmú gyógyszert szedek, de ugyanúgy depressziós állapotokba kerülök. Miért?

Figyelt kérdés
hangulatjavítóként szedem kb 1 hónapja. Először mintha észrevettem volna hogy jobb a kedvem egy pár napig vagy legalább elnyomott más dolgokat. de mostanában hirtelen átváltott egyik napról a másikra a kedvem letargikusba. mindez azért mert úgy éreztem senki se foglalkozik velem mert nem írnak rám meg olyanokat mondtak amiből arra következtettem hogy senkit se érdeklek. de néhány hétig meg nagyon jól éreztem magam hogy mekkora már hogy egyedül jól érzem magam. Aztán megint beszéltem valakivel egy ideig jól voltam. most hirtelen megint úgy érzem hogy az emberi létnek semmi értelme meg elérhetetlen az hogy érdekeljen bárki vagy foglalkozzon velem tartósan mert az emberek mindig ilyenek illetve nekem is jönnek ezek a gondolatok és harag. általában ezért se jövök ki senkivel hosszútávon. na de azt hittem hogy ettől a gyógyszertől meg az életfelfogás változástól jobban leszek de megint úgy kelek fel pár napja mint aki teljesen el akar tűnni ebből a világból. emiatt most nyugtatóval oldottam fel. Pedig amúgy jó hangulatom is van néha de nem tudom igazából mi van. Túl sok ebben a világban a felesleges balhé meg a társas magány. habár szeretek egyedül lenni de borzalom hogy ahol ember van ott nincs nyugalom se.
ápr. 9. 01:47
 1/3 A kérdező kommentje:

nem azt vártam hogy a gyógyszer majd megoldja a problémám mert én is változtattam a gondolkodásomon de nagy reményeket fűztem hozzá. hogy majd jobb kedvvel élvezhetek bármit. de ugyanolyan üres közömbös hangulatingadozásaim vannak. Elején pedig jobb volt.

tényleg úgy érzem jobb lenne meghalni de minek. holnap meg majd megint úgy érzem magam mint aki a világ felett áll mert úgy f** ahogy van.

ápr. 9. 01:49
 2/3 A kérdező kommentje:
majd erre is lehet rávágja az orvos hogy hát meg se próbáltam mert nem mentem el ilyen olyan drága önfejlesztőkre. itt most ez mindegy. egyszerűen sehogy se jó. elkezdem felépíteni a személyemet meg van bennem egy mentalitás aztán hirtelen érzem az embereken a dolgokat és elveszik a maradék kedvem. ezért egyedül vagyok inkább. ezt a kérdést is teljesen értelmetlen volt kiírni.
ápr. 9. 01:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 150 mg-ig kellett emelni a hatáshoz.
ápr. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!