Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Engem miért nem nyugtatnak a...

Engem miért nem nyugtatnak a benzok?(rivotril, xanax stb)

Figyelt kérdés

Igaz mindből a legkisebb adagot próbáltam eddig, de semmit nem érzek tőlük. A xanax, nagyjából olyan, mintha egy cukrot vennék be. A rivotril is csak annyit csinál, hogy max tompább leszek meg álmosabb. Nyugodtabb egyáltalán nem.

Toleranciám nincs, soha nem szedtem semmiféle drogot, vagy nyugtatókat ezelőtt.

Ezeket is csak alkalmanként próbáltam (doki javaslatára), de mivel semmit nem érzek tőlük csak még idegesebb, nyugtalanabb és kétségbeesett lettem, hogy nem használ, nem segít semmi…

Nem értem miért van ez, mivel csomóan rekreációsan szedik, eufória stb…


Lehet inkább csak pánikbetegeknek szembetűnőbb a hatása?

Vagy ez is olyan, mint az antidepresszáns, hogy több nap/hét után lesz érezhető hatàsa?


32 éves nő vagyok és kb 47kg…



ápr. 12. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Ezek nem cukorkák még is mit vársz egy nyugtatottól hogy ellazulj és minden fenyőfa és napsütés legyen.

Ehhez az állapothoz drog kell.

ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Benzok nem fognak, de a benzin igen. :)
ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: egy nyugtatótól (ahogy a nevében is benne van) azt várom, hogy lenyugtasson, amikor olyan felzaklatott állapotban vagyok, hogy megmaradni nem tudok.

Nem azt, hogy megoldja a problemaimat. Amint írtam is, alkalmanként szedtem volna, nem napi szinten.

ápr. 12. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Megnyugvás lehet egy templomban is magyarán lelki béke is ahhoz nem kell gyógyszer csak hit!
ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Ámen
ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem se ér semmit
ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lorazepam kb 1 honap utan kezdett mukodni, de meg kellett talalni az optimalis adagot is (az se jobb ha tul nagy a dozis, mert depressziot okoz) kicsit turelemjatek.
ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!